• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdakilerin Gerçek Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konuyu biraz canlandırıyo gibi oluyorum ama bazı resimler bende gözükmüyor :pff: Ümit abinin resmini meraklı meraklı tıkladım o da ne fail :cry:

w9gxgi.jpg

Laborantlık mı okuyosun artistciğim :D

Cıx, genetik :D Lab derslerini dört gözle bekliyorum. Zaten küçüklükten beri hayalim o beyaz önlüğü giyip laboratuvarlarda deneyler yapmaktı. O zamandan buyana boy olarakta fazla değişmedim, garson boy bir önlük alıp başlamak istiyorum artık :D

Cıx, genetik :D Lab derslerini dört gözle bekliyorum. Zaten küçüklükten beri hayalim o beyaz önlüğü giyip laboratuvarlarda deneyler yapmaktı. O zamandan buyana boy olarakta fazla değişmedim, garson boy bir önlük alıp başlamak istiyorum artık :D
Kurba cızbız yaparsın artık. :D

Valla pek heves etme :D Abim Doktor ben Sağlık Memuru biraz zor geçiyo zaman :D

Sağlık Meslek lisesi mi ?

Tecrübeye güven sonsuz, ama bir hevesimi aliyim de sonra gelirim yanına gençleri bu hevesten uzaklaştırmak için bende sorun değil orası :D

Diyorum, girebilsem daha neler yapıcam ama, tık yok adamlarda :D

Şuan Yoğun bakımdayım yoğun yoğun bakıyom :F espirinin dibine çüğdürdüm :D

Geri