• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdakilerin Gerçek Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ßende ßaLodo cektiim fotorafımı koyim ßari^^

asdokp.jpg

Al bak bu kadar kötü çıktığım bi fotoğrafı koydum hadi sana gaz veriyom :D Gerçekten kötü çıktım ama bir dahaki resim çekiminde editler inş Ahmet Abi :eat:Piknik Ortamı :hihi:

image

emrecim çok yakışıklı çıkmışsın yaş 12 galiba:D zuhaha tipe bak bla bla bla xD velettt xD la küçük çocuk gibisin :D abi de bana bla bla xD

emrecim çok yakışıklı çıkmışsın yaş 12 galiba:D zuhaha tipe bak bla bla bla xD velettt xD la küçük çocuk gibisin :D abi de bana bla bla xD

Ya orda biraz küçük çıktım ama yaş 15 merak etme :'( Başka foto çekince görürsün.Bu kadar milletle lagaluga yapıyon senide görelimde haklımısın anlayalım :D

Al bak bu kadar kötü çıktığım bi fotoğrafı koydum hadi sana gaz veriyom :D Gerçekten kötü çıktım ama bir dahaki resim çekiminde editler inş Ahmet Abi :eat:Piknik Ortamı :hihi:

image

Ya orda biraz küçük çıktım ama yaş 15 merak etme :'( Başka foto çekince görürsün.Bu kadar milletle lagaluga yapıyon senide görelimde haklımısın anlayalım :D

la ben koydum fotomu :D dur bi daha koyam sen iste:D

al çocugum xD abini gör:D

25p21ol.jpg

2qdvcxd.jpg

En Yakın Zamanda Bende Ekliyem Bari Ama Beyler K.bakmayın Ama Harbi Yaşınıza Göre Baya Küçüksünüz :'(

Geri