• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fps sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Özellikleri öyle yapıp denicem dediğin şeylerin hepsi doğru :D Yüksek kare hızında ölçüt yaparım gölge yok zaten orta ayarlara çeviririm hepsi en yüksekte :D iftardan sora bakacam. inş yarar :)

Ekran Kartınıda şimdi güncellemek için indiriyorum dosyayı iftardan sora görecem o fps 100 olacak arkadaş bu nedir ya :D ısınma sorunuda yok yeni temizlettim macun yeni hepsi

----------

Ula nerdende güncellemeye kalktım ekran kartını görmedi mavi ekran kartı hatası verdi :@

----------

Valla çok sağolun ya :D Herşeyi ortaya çektim gölge yok falan dedim boşta 90-120 arası gidip gelior savaşırken kaça düşer bakacam ona yoksa düşük e çeviririm.

----------

gene 40-60 - 70 maximum.

Birde dikey senkronizasyonu'nun yanındaki tiki kaldırır mısın? Bunlarda fayda etmiyorsa driver güncellemelerini iyice denetle eksik varsa güncelle ayrıca virüs vs... açısından pcni taratmanı öneririm.Yani bu i7 sistem ve 8gb ram ile en düşük 60-70 fps olması lazım ekran kartını bilmiyorum tabi ama minimum 60-70 olması kesinlikle gerekli.

Birde dikey senkronizasyonu'nun yanındaki tiki kaldırır mısın? Bunlarda fayda etmiyorsa driver güncellemelerini iyice denetle eksik varsa güncelle ayrıca virüs vs... açısından pcni taratmanı öneririm.Yani bu i7 sistem ve 8gb ram ile en düşük 60-70 fps olması lazım ekran kartını bilmiyorum tabi ama minimum 60-70 olması kesinlikle gerekli.

Ekran kartını yeni güncelledim . AMD Hd7500-7600 serisi . Virus taramasıda yaptırayım . Dikey senkrenozyon mudur nedir onlar kalkık senin fotondaki gibi ama orta seviyede hepsi. Gölge yok yanlız .

Eskisi kadar şikayetçi değilim ama savaşa girince 08 e kadar düşüyordu :) şimdi 25 30 a düşüyor normal minyon keserken falan 50 60 civarı. Oyuna ilk başlarken minyonlar yokkende 90 en düşük 100 120 arası gidip geliyor .

Son düzenleme:
Yukarıda sistemimi atmıştım seninkinden kat kat düşük ancak seninle aynı fps değerlerini alıyorum nerdeyse hatta dahada yüksek oyunun başında 120-130 arası değişiyor,minyonlar gelince 50-70 arası değişiyor tflerde ise 30-40 arası oluyor.Yani bilmiyorum belki düzenli olarak her gün sistemi taratıyorum programlarla ondan olabilir ya da ek birşey çalışmıyor bilgisayarımda gereksiz bütün herşeyi kapattım yani ama senin bide laptop ise soğutucu olmadan ısındığı içinde bu kadar fps değeri alabilirsin ya da ekran kartın paylaşımlıdır oda olabilir.

Soğutucum var Pc ısınmıyor hiç taratma yapmıyorum onda haklısın :) yapınca ne kadar crack var gider

Bilemiyorum benimde bi aralar 30-35 arası gidip geliyodu ancak kendi kendine düzeldi şu an 70-80 :D

Geri