• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Futbol Hakemi Olmak İsteyenler...

Arkakadaşlar hakem olmak bu kadar değil kararınızı ona göre verin.

asla yapamam ben bu işi. düşünsenize yükseldiniz koca inönü size küfür ediyo :( hangi birini dövecen :/ e göbekli adamım ben birde asla koş koş nereye kadar

spora ilgin var ise üniversitede bu alanda eğitim veren bölümler var beden eğitimi ve spor meslek yüksekokulu adı altınd[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]a antrenörlük falan okuyabilirsiniz böyle şeylerde hep dayı amca geçereli olur.[/FONT]

spora ilgin var ise üniversitede bu alanda eğitim veren bölümler var beden eğitimi ve spor meslek yüksekokulu adı altında antrenörlük falan okuyabilirsiniz böyle şeylerde hep dayı amca geçereli olur.

Spora değil fakat futbol hakemliğine ilgim var zaten işim gücüm futbol :D O sporla ilgili bölümleri araştırdımda benlik değil çok alakasız karakterim var o bölümlere göre.Artık takılırım biraz hakemlikle.Radyo,Tv,Sinema okucam zaten okul olarak.

----------

asla yapamam ben bu işi. düşünsenize yükseldiniz koca inönü size küfür ediyo :( hangi birini dövecen :/ e göbekli adamım ben birde asla koş koş nereye kadar

Kaale bile almam küfür edenleri :D Zaten yardımcılara sadece bayrağı kaldırdığında sövüyolar sorun yok maçta 7-8 ofsayt olsa yarı yarıya düşür hadi 5 de. 5kez küfür ye zaten kimse toplu küfürlü tezahürat yapmaz yardımcı hakemlere :D

Bir ara başvuru yapayım , ersan noldu senin başvurun.

Geri