• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gameofis.Org - Full + Full Paketler Satışta - TR'nin En Ucuz ve En Kaliteli Sunucular

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GoGu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
GameOfis Çalışanları tebrik ediyorum şimdiye kadar aldığım hizmet konusunda en iyi sizsiniz ve şuanda tam 6 tane sitem GameOfis tarafından sağlanmakta şimdiye kadar diğer yerlerde boşa zaman harcamışım Tek Gerçek Var GAMEOFİS teşekkürler...

En iyi sunucu adresi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.İşin hakkını veriyorlar.

Oyunum 1 aydan beri gameofis çatı altında sorunsuz lagsız delaysız bir yapım teşekkürler iyiki varsınız.

Son düzenleme:
YENİ PAKET MÜJDESİ MALUMUNUZ ÜZERE EN DÜŞÜK DESTEKLİ PAKETLERİMİZ 350 TL'DEN BAŞLIYORDU...
EKONOMİK DÜŞÜK BÜTÇELİ KİŞİLER İÇİN İSE YEPYENİ BİR DESTEKLİ PAKET HAZIRLADIK 225 TL'DEN SATIN ALABİLECEKSİNİZ...
TIKLA GÖR

GameGuard hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ? (Piyasadaki guardlardan farkı nedir ? , Piyasadaki guardlar kadar koruma sağlıyor mu ? Oyuncu sayısı arttıkça oyun içinde lag,delay vb. oluyor mu ?) Yani şahsen benim öğrenmek istediğim husus şu örneğin ben GameGuard kullandığımda piyasada en çok bilinen K-guard veya NakreGuard gibi guardlara ihtiyaç duyacak mıyım ? Kolay gelsin ...

GameGuard hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ? (Piyasadaki guardlardan farkı nedir ? , Piyasadaki guardlar kadar koruma sağlıyor mu ? Oyuncu sayısı arttıkça oyun içinde lag,delay vb. oluyor mu ?) Yani şahsen benim öğrenmek istediğim husus şu örneğin ben GameGuard kullandığımda piyasada en çok bilinen K-guard veya NakreGuard gibi guardlara ihtiyaç duyacak mıyım ? Kolay gelsin ...

Kguard src ye kılıf giydirilmiş
WBXgfab.png

Konu uzamasın Burak haklı olabilirsin ama görsel bulup kullanmayan kim var https://www.google.com.tr/search?q=...pKzTAhWBHJoKHeI8BX4Q_AUIBigB&biw=1707&bih=817 Birsürü görsel var napcak adam oyuna girip toplanın ssmi alıyim dicek :D Şey afiş yapcamda ondan lazım )))) Neyse adamın üzerine gitmeyin sevmiyosa sevmiyor birde sadece googledeki silkroad resimlerini tescilesin kullansın demiş bundan bişey yok.. Kim tescilliyosa artık :D

Gereksiz tüm yorumlar silindi elinizde kanıt yoksa gelip yorum yaparak kimseyi kötülemeyin birdahakine sınırsız uzaklaştırma vereceğim.

KANITINIZ VARSA İLGİLİ YÖNETİME GÖNDERİN GEREKEN YAPILIR ( BİRDAHA UYARMAM KİM OLURSA OLSUN MODERATÖRLER İÇİNDE GEÇERLİ )

Gereksiz tüm yorumlar silindi elinizde kanıt yoksa gelip yorum yaparak kimseyi kötülemeyin birdahakine sınırsız uzaklaştırma vereceğim.

KANITINIZ VARSA İLGİLİ YÖNETİME GÖNDERİN GEREKEN YAPILIR ( BİRDAHA UYARMAM KİM OLURSA OLSUN MODERATÖRLER İÇİNDE GEÇERLİ )

Teşekkür ederim bildirimime yanıt verdiğiniz için. Ben kimseye hakaret etmeden görüşümü belirttim moderator direkt bana hakaret etti.

Teşekkür ederim bildirimime yanıt verdiğiniz için. Ben kimseye hakaret etmeden görüşümü belirttim moderator direkt bana hakaret etti.
Sende ona iftira attın. Kanka birşeyi merak ediyorum grafikerler googleden görsel kullanmıcaksa napıcaklar cevabını merak ediyorum :D

Paketlerimiz güncellendi yeni nesil sistemler eklenmiştir.

Sloganda belirtildiği gibi gameofise sormadan asla gerek ilgi gerek memnuniyet ve daha nicesi Çok Hakkımı Yiyenler oldu dolandıranlar oldu taki görkem beyle tanışana kadar özellikle bu sektöre yeni atılmak isteyen fakat piyasayı bilmeyen arkadaşlar diğer şirketlerde vaktinizi ve paranızı öldürmeyin Görkem Beyle Tanışın Gerisini ona bırakın Şuan birlikte Çalışıyorum ve Bundan sonra da ayrılmayı düşünmüyorum ???? Teşekkürler Ganeofis Ailesi

Sloganda belirtildiği gibi gameofise sormadan asla gerek ilgi gerek memnuniyet ve daha nicesi Çok Hakkımı Yiyenler oldu dolandıranlar oldu taki görkem beyle tanışana kadar özellikle bu sektöre yeni atılmak isteyen fakat piyasayı bilmeyen arkadaşlar diğer şirketlerde vaktinizi ve paranızı öldürmeyin Görkem Beyle Tanışın Gerisini ona bırakın Şuan birlikte Çalışıyorum ve Bundan sonra da ayrılmayı düşünmüyorum ???? Teşekkürler Ganeofis Ailesi

Teşekkürler adem kardeşim 2.serverin hayırlı olur umarım altyapımızda sorunsuz hizmetlere devam inş.

- - - Güncellendi - - -

24831143_915277508627514_1325512806033859111_o.png

- - - Güncellendi - - -

Yeni Kampanyamızı Görmek İstermiydiniz ?

https://goo.gl/KfAouD

- - - Güncellendi - - -

Konumuz güncel paket satışları açıktır.

- - - Güncellendi - - -

2018 Yılının en çok Silkroad Server Kuran Firması Gameofis
Aktif 40'ın üzerinde oyunun sağlayıcılığını yapmaktayız.

Bol Referans Üstün Hizmet
Hemen Sizde Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat İçin Bize Ulaşın.

6 Yıldır Değişmeyen Kalite Bize Sormadan Asla
WHATSAPP DESTEK: 0541 658 68 62

Geri