• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Garanti saçmalığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xeon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2013
Puanı
2
Bugün hesabımdan 63 TL para kesildi (son paramdı) 2014 başında da bu miktarda bir para kesilmişti yılda 120 125 TL para alıyorlar ve öyle bir zamanlarda alıyorki en sıkışık zamanlara denk geliyor. Bu şekilde sorunlar yaşamayacağım kart önerileriniz var mı?

enpara geçmeni tavsiye ederim benim görüşüm :) Hesab ücreti yok etf havale alışveriş ücreti yok :)

hesap işletim ücreti almışlar senden ekstreni al tüketici haklarına git itiraz etmezsen yiyorlar paranı itiraz edersen geri alıyorsun o parayı.

Garanti hesabimda mevcut boyle lanet bir sostem yok kendi icinde havaleye bile para aliyor

Parayı geri alma şansım var mı yani?
o parayı senden hesap işletim ücreti hesap ücreti kullanım ücreti tarzında bahanelerle alıyorlar. Haberlere bile konu oldu artık hesap işletim ücreti alınamayacak alırlarsa gidip ücretsiz tüketici haklarına şikayet ediyorsun.. Benim garanti hesabımdan 70 lira kesmişlerdi gittim tüketici haklarına şikayet ettim aldım geri bütün ailemdekilerin hesapları içinde aynı şeyi yapıyoruz 1-2 belge gerekiyor kimlik hesap ekstresi falan(ekstre paranın ne için kesildiğini göstermen için lazım) Geçen sene zamanında başvursaydın o paranı da alırdın şimdi bu parayı da alırsın. Tahmini 1 ay içinde sonuçlanıyor tüketici hakları bayılıyor bankalarla uğraşmaya :D %100 alırsın geri parayı

o parayı senden hesap işletim ücreti hesap ücreti kullanım ücreti tarzında bahanelerle alıyorlar. Haberlere bile konu oldu artık hesap işletim ücreti alınamayacak alırlarsa gidip ücretsiz tüketici haklarına şikayet ediyorsun.. Benim garanti hesabımdan 70 lira kesmişlerdi gittim tüketici haklarına şikayet ettim aldım geri bütün ailemdekilerin hesapları içinde aynı şeyi yapıyoruz 1-2 belge gerekiyor kimlik hesap ekstresi falan(ekstre paranın ne için kesildiğini göstermen için lazım) Geçen sene zamanında başvursaydın o paranı da alırdın şimdi bu parayı da alırsın. Tahmini 1 ay içinde sonuçlanıyor tüketici hakları bayılıyor bankalarla uğraşmaya :D %100 alırsın geri parayı
Çok uyuz oldum gerçekten ne yapmak gerektiğini kısa özet geçer misin?

----------

Tüketici haklarını aradım şimdi biz 2 senedir hesap ücretlerine görevsizlik veriyoruz dediler bankanızla görüşün felan dediler.

bulunduğun ildeki tüketici haklarına git durumunu anlat onlar seni yönlendiriyor başka hiçbirşey yapmana gerek yok 1-2 belge isteyip sen git biz hallederiz diyorlar o belgelerde kimlik fotokopisi ve son ekstre gibi küçük belgeler

----------

Çok uyuz oldum gerçekten ne yapmak gerektiğini kısa özet geçer misin?

----------

Tüketici haklarını aradım şimdi biz 2 senedir hesap ücretlerine görevsizlik veriyoruz dediler bankanızla görüşün felan dediler.
bankaya bırakırsan alamazsın onu ve ben garanti bankamatik hesabım için kesilen 70 lirayı aldım 6 ayda bir kesiliyor benden tüketici haklarıyla başvurup aldım. Torba yasayla düzenleme gelmişse eğer başvuruyu bankaya yapabilirsin. Yani hakkını ara git bankaya dilekçe falan bırak tüketici hakları uğraşmıyorsa o parayı senden itiraz edersen alamıyorlar ondan kesinlikle eminim

bulunduğun ildeki tüketici haklarına git durumunu anlat onlar seni yönlendiriyor başka hiçbirşey yapmana gerek yok 1-2 belge isteyip sen git biz hallederiz diyorlar o belgelerde kimlik fotokopisi ve son ekstre gibi küçük belgeler

----------

bankaya bırakırsan alamazsın onu ve ben garanti bankamatik hesabım için kesilen 70 lirayı aldım 6 ayda bir kesiliyor benden tüketici haklarıyla başvurup aldım. Torba yasayla düzenleme gelmişse eğer başvuruyu bankaya yapabilirsin. Yani hakkını ara git bankaya dilekçe falan bırak tüketici hakları uğraşmıyorsa o parayı senden itiraz edersen alamıyorlar ondan kesinlikle eminim

Aydınlattığın için teşekkürler kardeşim. Gidip bir dilekçe yazacağım çok uyuz oldum peşini bırakmam :D

tüketici haklarına gidersen paranı geri alırsın ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 2 fatura bağlarsan hesap işletim ücreti kesmiyorlar.

Öğrenciysen eğer tüketici haklarına gitmene gerek yok, öğrenci olduğuna dair belge ver geri yatar paran.

Şu parayı aldıktan sonra enparaya geçiş yapacağım.

Merhaba dost tüketici haklarıyla falan uğraşma terse gelebilirsin dikkat et eğer öğrenci isen öğrenci belgeni alıp garanti şubesine git kart kullanım ücreti almıyorlar diye biliyorum garanti hesabı açarken çalışan öğrenci isen belgeyi getir kullanım ücreti kalkasın demişti bende onun yalancısıyım iyi günler

Merhaba dost tüketici haklarıyla falan uğraşma terse gelebilirsin dikkat et eğer öğrenci isen öğrenci belgeni alıp garanti şubesine git kart kullanım ücreti almıyorlar diye biliyorum garanti hesabı açarken çalışan öğrenci isen belgeyi getir kullanım ücreti kalkasın demişti bende onun yalancısıyım iyi günler
Öğrenci değilim.

Yapıkredi hesabımdan benimde çekmişler 2 gün sonra ekstrelerle bankaya gideceğim umarım verirler öğrencinin iki kuruşuna da göz dikiyolar

20 dk once aradilar,subatta keseceklermis bendende :) Yerse kessinler,onunla birlikte ayda 3-4 bin tl harcadigim kartida ben keserim :)

bimere basvurcan hesap hareketlerinden ne adı altında para aldıklarına bak ordan bimere gir herşeyi anlat onlar söyler sana

Geri