• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Garanti saçmalığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim geçen net borca 0.10 kuruş faiz binmiş faturaları ayırmışlar 0.10 kuruşu ödemek için 1.5 lira işlem ücreti aldılar garanti de yolunu bulmuş

Bende de İşbankası bankamatik kartı var, 6 ayda bir 58TL keseceklerini söylemişlerdi. Açık tuttukları için alıyorlarmış, cart curt cart curt...

bimere başvurun diyorum hala küfür ediyorsunuz adamlara :D bu ülkenin halkı kazıklanmayı hak ettiği için öyle yapıyorlar. siz gidin bimere başvurun paranızı almasınlar abi bu kadar basit

öğrenci isen öğrence belgesi ile işbankasından alabilirsin kesinti yapmıyorlar olduki yaptılar öğrenci belgesi ile git geri iade ediyorlar

Tüketici haklarına gidenler paranızı geri alabildiniz mi?

gittim dedim işte formları hazır tutuyorlar verdiler bi tane banka adı fln yazdım imzaladım 1 tl ödedim 1sene içinde sonuclanır dedi.

1 sene nedir abi 1 senede 2 kez daha kesicek adamlar :D

bende yanlışlıkla diğer hesaba havale yaptım (kredi hesabından normal hesaba) aradan 1 gün geçmeden 58,50 ₺ kesmişler :D bende başvurup alıcam :)

bimerede başvurdun mu?

Geri