• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Garip Garip Şeyler Yaşıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tequiero
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kâbus felanmı goruyorsun aceba? Uyumadan önce 21defa Besmele çek ve Bildiğin duaları oku... Bende uyurken çok korkardım bu söylediklerimi yapıyorum gerçekten uzun zamandır çok rahatım. :)

Bana da oluyor ama ben öyle çığlık felan atmıyormuşum. :) Kalkıyorum doğru işemeye oradan da mutfağa gidiyormuşum kek ve her zaman yarım bardak ne fazla ne az kayısı meyve suyunu seçiyormuşum yiyip içip tekrar bir işemeye ardından yatağıma dönüyormuşum ilginç bir olay ama ben kafama takmıyorum pek. :)
----------
Sana tavsiyem uyumadan önce bildiğin duaları oku.Dua okuyarak uyu. :up:

Kardeş Halin wahim :D senın içine 2 harfli birşey kaç mış :D

Aynı olay bendede var uyurken kalkıyor lavaboya gidiyormuşum geri yatagıma yatıyormuşum. Sabah bana hatırlatıyorlar ama hatırlamıyorum ne hikmetse..

Senin içine 3 harfli bir şey girmiş. Orta harfi '' İ ''

Geri