• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Garip Garip Şeyler Yaşıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tequiero
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1. Beyler 3 kişi silkroad oynuyorduk. O Gün bizde kalmıştık. Gece 4'tü.3 Adet bilgisayar 1 masaüstü 2 laptop ile silkroad oynadık işte. Uykum geldi benim arkadaşlara söyledim ben uyuyorum diye. Tamam dediler. Ben bi ara kalkmışım bunlara gülmüşüm ve yatmışım tekrar. Meğer arkadaşlar şaka zannediyormuş :D

2. Yine aynı saat 5 sularında olmuş aynı olayın bi değişiği. Annem gece mutfağa kalkmış sigara içmeye. Bende uyuyormuşum. Bi anda çığlık atmışım ve mutfağa koşmuşum. Annem korkmuş sonra ben tekrar kendi yerime koşarak gitmişim.

Beyler bu garip garip şeyleri yaşamak istemiyorum nasıl olucak ya :D Böyle komik geliyor olabilir ama böyle kendini orda hissedince korkuyo insan :S

Uykunda konuşuyor musun genelde yoksa silkroadda takıldığın zamanlar mı?

----------

Bana da oluyor ama ben öyle çığlık felan atmıyormuşum. :) Kalkıyorum doğru işemeye oradan da mutfağa gidiyormuşum kek ve her zaman yarım bardak ne fazla ne az kayısı meyve suyunu seçiyormuşum yiyip içip tekrar bir işemeye ardından yatağıma dönüyormuşum ilginç bir olay ama ben kafama takmıyorum pek. :)
----------
Sana tavsiyem uyumadan önce bildiğin duaları oku.Dua okuyarak uyu. :up:

bende aynı şeyleri yapıyorum ama farkındayım nasıl oluyor peki?

Bana da oluyor ama ben öyle çığlık felan atmıyormuşum. :) Kalkıyorum doğru işemeye oradan da mutfağa gidiyormuşum kek ve her zaman yarım bardak ne fazla ne az kayısı meyve suyunu seçiyormuşum yiyip içip tekrar bir işemeye ardından yatağıma dönüyormuşum ilginç bir olay ama ben kafama takmıyorum pek. :) s

----------
Sana tavsiyem uyumadan önce bildiğin duaları oku.Dua okuyarak uyu. :up:

süpersin ya tam benlik ye iç ohhhh bide işe yavrum benim sonra gir yat :D

----------

bende gece kalkıp televizyona işemşim :D

Uyurgezerlik bir dizi kompleks davranıştan oluşur. Uyurgezerlik bilinçsizce ve hatırlamadan yatağı terk etme ve yürümeye başlamadır. Hasta ayağa kalkar, yürüme, banyoya gitme, giyinme, konuşma, çığlık atma hatta araba kullanma gibi hareketler yapar. Davranış bazen uyanarak sonuçlanırken, genellikle yatağa geri dönmeyle son bulur.

Çocuklarda daha sık görülen uyurgezerlik; 5-8 yaşlarında ortaya çıkar ve erkek çocuklarda kızlardan daha yaygındır. Uyurgezerlik nörolojik tabanlı da olabilir. Stresli dönemlerde artmaktadır. Aşırı yorgunluk uyurgezerliğin şiddetini arttırır. Uyurgezerlik önemli bir rahatsızlıktır çünkü kaza, yaralanma, camdan düşme… ile sonuçlanması çok tehlikelidir.

Uyurgezerlik bir dizi kompleks davranıştan oluşur. Uyurgezerlik bilinçsizce ve hatırlamadan yatağı terk etme ve yürümeye başlamadır. Hasta ayağa kalkar, yürüme, banyoya gitme, giyinme, konuşma, çığlık atma hatta araba kullanma gibi hareketler yapar. Davranış bazen uyanarak sonuçlanırken, genellikle yatağa geri dönmeyle son bulur.

Çocuklarda daha sık görülen uyurgezerlik; 5-8 yaşlarında ortaya çıkar ve erkek çocuklarda kızlardan daha yaygındır. Uyurgezerlik nörolojik tabanlı da olabilir. Stresli dönemlerde artmaktadır. Aşırı yorgunluk uyurgezerliğin şiddetini arttırır. Uyurgezerlik önemli bir rahatsızlıktır çünkü kaza, yaralanma, camdan düşme… ile sonuçlanması çok tehlikelidir.

O kadar saçmalık dolu yorum üzerine ne güzel gelmiş cevap... Konuyu açan arkadaşım, yapacağın şey basitçe bir doktora gidip derdini anlatmak, forumda konu açıp tavsiyeleri de dinleyebilirsin tabiki. Çözüm istiyorsan doktora git. :)

O kadar saçmalık dolu yorum üzerine ne güzel gelmiş cevap... Konuyu açan arkadaşım, yapacağın şey basitçe bir doktora gidip derdini anlatmak, forumda konu açıp tavsiyeleri de dinleyebilirsin tabiki. Çözüm istiyorsan doktora git. :)

Teşekkürler tedavisi ilaçla giderilebilir.

Kardeşim üfürkçüymüş hocaymış hacıymış Allah için inanmayın ya git bir doktora görün 3 gulhu 1 elham 1 besmele yat.

Ben yatmadan bi ayetel bi kelime-i şehadet okuyorum hiçbişey olmuyor.Cenabet yatmanın onunla ilgisi yok:D

Geri