• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gayrimenkul Logosu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok çok amatör oldu, paint & photoscape karışımı :D
rj19d.png

Yazı fontları hoş gelmedi birtek yoksa iddali duruyor teşekkürler :)

----------

buda benden olsun kardeşime :)

14avb05.png

Kerim seninki profosyonelce olmuş kardeşim sana yanaşmak lazım biraz anlaşılan :D

Logo 1 :
qQ4tyDZ.png

Logo 2 :
YLdXDq1.png

Çalışma 1 :
B74uMDQ.png

Çalışma 2 :
Tf48GcO.png

1.200 Teşekkürün benden Teşekkürler Hakan'cım.

----------

yok kardeşim pek özenemedim ya açıkcası :) Faceye bir gelirmisin kardeşim Faceye işin yok :)

Tamam kardeşimm

----------

niye hep küçük evler birinizde villa koyun la :D

Caner şöyle bir logo yapta görsün insanlar nasıl yapılıcağını :)

pek üstünde duramadım aklıma gelen şimdilik bu var

bu arada örnek logo gayet iyi ps dersleri alıyorum ama elimde düzgün görsel yok depolayacak alanım yok sağlam görsel bulabilseydim düzgün bişey yapacaktım kusura bakma

Son düzenleme:
pek üstünde duramadım aklıma gelen şimdilik bu var

bu arada örnek logo gayet iyi ps dersleri alıyorum ama elimde düzgün görsel yok depolayacak alanım yok sağlam görsel bulabilseydim düzgün bişey yapacaktım kusura bakma

Aslında çok güzel olmuş emeklilik reklamlarındaki gibi bir kumbara havası uyandırdı bende :)

Örnek ps profosyonelce yapıldı tasarlattım onu,çünkü karta basılıcağı zaman,tabela olucağı zaman resim büyüdüğünde kare kare olmamalı, ancak yinede forumdada paylaşmak istedim belki daha güzelini yapanlar çıkar olmadı bir fikir çıkar.

Estafurullah ne kusuru emeğine sağlık

Aslında çok güzel olmuş emeklilik reklamlarındaki gibi bir kumbara havası uyandırdı bende :)

Örnek ps profosyonelce yapıldı tasarlattım onu,çünkü karta basılıcağı zaman,tabela olucağı zaman resim büyüdüğünde kare kare olmamalı, ancak yinede forumdada paylaşmak istedim belki daha güzelini yapanlar çıkar olmadı bir fikir çıkar.

Estafurullah ne kusuru emeğine sağlık

o kare olayı çok kolay düzeltiliyor sadece ilgili görseli ıllustrator ile açıp 1-2 işlem yaparak çok kolay düzeliyor yani resim kare kare pixel yerine çizgilerden oluşturuluyor ve çizgilier ne kadar büyürse büyüsün sorun olmuyor. Aslın da ps de nokta başına düşen kare sayısını arttırarak da bu sorun çözüle bilir ama dosya boyutu yüzünden yapmıyorlar

rmj7b.png

Buyur uzun emekler sonucu yaptığım çalışma :pispis

Emeğine sağlık kardeşim biraz daha geliştirmen lazım :)

----------

o kare olayı çok kolay düzeltiliyor sadece ilgili görseli ıllustrator ile açıp 1-2 işlem yaparak çok kolay düzeliyor yani resim kare kare pixel yerine çizgilerden oluşturuluyor ve çizgilier ne kadar büyürse büyüsün sorun olmuyor. Aslın da ps de nokta başına düşen kare sayısını arttırarak da bu sorun çözüle bilir ama dosya boyutu yüzünden yapmıyorlar

Dediğim gibi ben pek anlamıyorum önemli olan can alıcı olması :)

----------

Adı gibi kısmetse ne zaman açıyoruz? Davet etmezsen darılırım :(

Barış'ım bayramda açıyordum ama ah başıma gelen aksilikler bu aralar bir bilsen düze çıkamıyorum :(

Şüphen olmasın davetin ilk ağızdan :)

Geri