• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery # Yeni Güncelleme {18.11.13}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alacağın siteyi araştırmanı öneriyorum, sonrasında kargo geldiğinde açıp telefonu kontrol etmen gerekiyor. En önemliside IMEI numarasıdır. Ben telefonu elden aldım, ancak adam gözümün önünde IMEI numarasını kontrol etti, kaçak olup olmadığında dair. Sende hangi siteden alacaksın bilmiyorum, ancak alacağın siteyi iyi araştır ve, telefona yapılan yorumları dikkate almanı öneririm.

Teşekkür ediyorum siteyi araştırdım henüz kimsenin şikayeti yok IMEI numarasına nerden bakıcam biraz garip bir soru oldu ama daha önce ace yi de internetten almıştım ancak herkesin bildiği bir alışveriş sitesiydi

Buldum Cevap için Teşekkür ederim . 3-4 gün içersinde almayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum siteyi araştırdım henüz kimsenin şikayeti yok IMEI numarasına nerden bakıcam biraz garip bir soru oldu ama daha önce ace yi de internetten almıştım ancak herkesin bildiği bir alışveriş sitesiydi

Buldum Cevap için Teşekkür ederim . 3-4 gün içersinde almayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa
Pekâla, hayırlı olsun o zaman şimdiden. :)

Beyler htc one x almayı düşünüyorum 4s i satıp donmasından bıktım sizce general mobile mi one x mi ?

Varmı öneriler tamam derseniz yarın gidip alacağım discovery i ?

Al Karaca al pişman olmazsın, Ben iphone 5' ten direk buna geçtim 2 gündür güzel hoş memnunum biraz uyum sorunu var :) Ama kesinlikle hak ediyor her türlü parayı bu telefon, eş değer özelliklerinin içinde alınabilecek telefonlardan biri.

Beyler htc one x almayı düşünüyorum 4s i satıp donmasından bıktım sizce general mobile mi one x mi ?

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/General-Mobile-Discovery-vs-HTC-One-X

Neredeyse Aynı Özellikteler One X 'e 1400 verecegine 700TL 16gb al derim ben :)

----------

Yeni güncellemede flash açma kapama gitmiş diyorlar tel kardeşimde var ona göre güncelliycem.

Haklısın Malesef Hatamı Yoksa Kasten yapılmıs bir olaymı belli değil inş ilerde tekrar gelir :)

Yani Otomatik Oldu :)

Geri