• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery #Yeni Güncelleme Hakkında Bilgiler {05.03.14}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
maxigamebanner1.png

Merhaba arkadaşlar.

General Mobile Discovery ekibi yine bir güncelleme ile karşımızda ekip, cihazı stabil hale getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Güncelleme ile gelen yenilikle şu şekilde ;

1) Kamera optimizasyonları yapıldı.

2) Line ve WeChat'ten kaynaklanan bağlantı problemleri düzeltildi.

3) Whatsapp video gönderme sırasında yaşanan problem giderildi.

4) Ayarlar menüsü kullanıcılardan alınan geri bildirimlere göre güncellendi.

5) Yeni masaüstü temasi (Youth movement) eklendi.

6) Ana ekran uygulaması (Launcher) yeni sürüme yükseltildi.

7) Yurt dışına çıkıldığında saat ayarlarının kendiliğinden güncellenmesi için ''otomatik saat'' dilimi özelliği eklendi.

8) Yurt dışında daha çok operatör desteklemek için APN listesi güncellendi.

9) Bildirim ışığı özelliği eklendi.

10) Optimize Et widgetindeki parçalı görüntü düzeltildi.

11) Rehber uygulamasında düzeltmeler yapıldı.

12) Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Son düzenleme:
Güncelleme otaya çıkmadan 2 gün önce kullanmaya başladım bu sürümü.Rezelat bir güncelleme olmuş.

Ozan'cim neyinden memnun kalmadin ?

Güncelleme tamam gelen yeniliklerden değil bekletilen zamandan.OTA'dan şikayetçi değilim Muzaffer Bey ne yazdıysa o geldi ama bu kadar uzun sürede sadece bunları yapabildiyse yazık onlara...

Senin beklentin neydi kitkatin nisanda gelicegini duydum.

Hocam benim beklentim ne kitkat nede çift tıklama ile ekranın açılması.Benim bi beklentim yoktu.Sadece 2 ay önce güncelleme gelicek dendi ve yeni geldi güncelleme.Yani benim beklentim felan yok.Bu kadar zaman bunun için bekledi kullanıcılar.Yani bu güncellemeyi yapmak en fazla 1 haftalarını alırdı.Ne romlar yapıyor geliştiriciler ve gerçekten stock roma bin basan romlar.

Evet güncelleme gelmiş, fakat ben henüz yüklemedim.. Çevremdeki çoğu GM kullanıcısı memnun değil güncellemeden. Bir süre daha güncelleme yapmadan kullanacağım telefonu.

Ali abi dediğin gibi kitkat gelirse nisanda döneriz orjinal roma :D Şuanda costum rom akıyorum bakalım :D Güncelleme güzel şeyler getirmiş cümleten hayırlı olsun.

Orjinal rom kullananlar icin gayet guzel bir guncelleme.

Bildirim isigi gelmis ve telin ekrani yanmiyor telefonda herhangi bir bildirim oldugunda dokunmatik tuslari yaniyor buda hos duruyor.

Bunuda gectim programla halledebiliyorduk bence en onemlisi kameradan kaldiran flasin,tekrar manuel yapilmasi en buyuk rahatlik.

Tabiki telefondan daha fazlasini bekleyenler icin modifiye gayet normal yani custom romlar bu her telefonda boyle.

Ben telefonu isimde kullaniyorum kasmamasi,donmamasi,hizli olup stabil olmasi benim icin yeterli.

Yani bu tamamen araba modifiye etmek gibidir kimi ister aman beni gotursun getirsin yolda kalmasin yeter diye dusunur,kimide araba yakisikli olsun viraja yatsin ucsun kacsin der,demek istedigim custom romlarin orjinal romdan daha hizli olmasi cok normal geliyor.

Orjinal rom kullananlar icin gayet guzel bir guncelleme.

Bildirim isigi gelmis ve telin ekrani yanmiyor telefonda herhangi bir bildirim oldugunda dokunmatik tuslari yaniyor buda hos duruyor.

Bunuda gectim programla halledebiliyorduk bence en onemlisi kameradan kaldiran flasin,tekrar manuel yapilmasi en buyuk rahatlik.

Tabiki telefondan daha fazlasini bekleyenler icin modifiye gayet normal yani custom romlar bu her telefonda boyle.

Ben telefonu isimde kullaniyorum kasmamasi,donmamasi,hizli olup stabil olmasi benim icin yeterli.

Yani bu tamamen araba modifiye etmek gibidir kimi ister aman beni gotursun getirsin yolda kalmasin yeter diye dusunur,kimide araba yakisikli olsun viraja yatsin ucsun kacsin der,demek istedigim custom romlarin orjinal romdan daha hizli olmasi cok normal geliyor.

Güncellemede hoşuma gitmiyen tek şey bildirim.Gece mesaj gelse sabaha kadar yanıcak :D

Bu arada en memnun kaldiginiz romlarin isimlerinide yazarsaniz sevinirim bir degerlendirme yapmak lazim.

bu yenı gelen guncelleemyı yapmıyor benım telefon :/

ilk bastan ındırdm yenden baslattı kendısı sonra o ekran gelnce durdu hıcb bısy yuklmedı yarım saat bekldm yukler dıye yuklemedı kapttm actm kendı surumu hala duruyor, sonra tekrar denedm bu sefer ındırıo guncelle dıorm yendn baslıck dıyo baslamıo yardım edın lutfen

ilk bastan ındırdm yenden baslattı kendısı sonra o ekran gelnce durdu hıcb bısy yuklmedı yarım saat bekldm yukler dıye yuklemedı kapttm actm kendı surumu hala duruyor, sonra tekrar denedm bu sefer ındırıo guncelle dıorm yendn baslıck dıyo baslamıo yardım edın lutfen

Bu yazılımsal bir sorun olabilir, normal şartlarda tekrar başlaması gerekir.

Öncelikle internetinizin kesilmediğinden emin olun mobil ağ ile olmaz wireless bağlantısı olması gerekir,wireless ayarı için;

Ayarlar > kablosuz > gelişmiş ve son olarak ''uykudayken kablosuz bağlantıyı açık tut '' seçeneğini ''her zaman'' yapmalısınız.

Bu yazılımsal bir sorun olabilir, normal şartlarda tekrar başlaması gerekir.

Öncelikle internetinizin kesilmediğinden emin olun mobil ağ ile olmaz wireless bağlantısı olması gerekir,wireless ayarı için;

Ayarlar > kablosuz > gelişmiş ve son olarak ''uykudayken kablosuz bağlantıyı açık tut '' seçeneğini ''her zaman'' yapmalısınız.

o sekılde kablosuz ayarlarıda yıne olmuyor .s bu telefn acılırken sony. make.believe yazısı cııkıyor sonra general mobıle yazısı cıkıyor bu nedır ?

o sekılde kablosuz ayarlarıda yıne olmuyor .s bu telefn acılırken sony. make.believe yazısı cııkıyor sonra general mobıle yazısı cıkıyor bu nedır ?

Telefonu sıfırmı aldınız ? Yok ikinci el ise orjinal rom olduğunu düşünmüyorum.

Dilersen bir ss yolla daha rahat yardımcı olabiliriz.

Bende yazayım kulladığım romları

Xperia C Rom

Atom Rom&Atom Kernel

LeWa

S4 Rom

Note 3 Rom

GamezerRom tam hatırlamıyorum adını

Hepsini kullandım bunların LeWa grafik bakımından performans bakımından süper bir rom, atom rom ise başlı başına bir felaket zaten süper bir rom performans açısından kernel paketiyle birlikte zaten ama görsellik yok görsellik arıyorsanız LeWa Rom ve Xperia Rom harikadır.

Geri