• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geniş Tarım(Çiftçilik) Rehberi

biri bana yardım edebilirmi? :D oyunu indirdim ama launcer e tıklarken hata alıyorum

Ne hatası premium hatasımı ?

This
3zp30.png

Tarım güzel bir şeyde birileri gelip üstünde zıplarsa sinir bozucu olur. Gene güzel konu Ellerine Sağlık

Saat 12-13 e doğru kulaklık geliyorda tabi küçüğüm biraz sesim çocukca olcak sorun olurmu

Yok farketmez :D 3-4kişi varız sen hariç :D
Nası yani

----------

Mikroon hayırladım hadi Bismillah ad Negative ile Minecraft oynuyoruz olsun :).Rikioudu sendede mic varsa 2 kişi oynayıp video çekebiliriz aslında :D neyse afk başlıyorum

----------

HyperCam kullanıyom 7 saniyelik test çektim ses tam not aldı ama 2-3 saniyede video jet gibi oynuyor bitiyor 2-3 sn de ve kalan 4 saniyede benim konuşmam duyuluyor problem ne olabilir ?

----------

Lütfen acil birisi söylesin :(

Beyler forumda cok fazla ot var :D 1k silk karşılıgında hepsini temizleyebilirim :D
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif

Nası yani

----------

Mikroon hayırladım hadi Bismillah ad Negative ile Minecraft oynuyoruz olsun :).Rikioudu sendede mic varsa 2 kişi oynayıp video çekebiliriz aslında :D neyse afk başlıyorum

----------

HyperCam kullanıyom 7 saniyelik test çektim ses tam not aldı ama 2-3 saniyede video jet gibi oynuyor bitiyor 2-3 sn de ve kalan 4 saniyede benim konuşmam duyuluyor problem ne olabilir ?

----------

Lütfen acil birisi söylesin :(
Off-topic' te konu aç bence burda bilen çıkmaz herhalde
Beyler forumda cok fazla ot var :D 1k silk karşılıgında hepsini temizleyebilirim :D
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
Wheat.gif
:)

abi oyun mukkemmel ama fena kasıyor 6gb ram var 1gb de ekran kartı ama :D yok artok bunun yerıne silkroad sw kursam bu kadarda kasmaz :D bide grafkler berbat olmasına ramen kasıyor yani

oyun hakkında diyeceğim süper oyun cok güzel ama kasıyor işte :D
hayalimde hep yerin di bine girip dolaşmak istemişimdir :D :D :D ve sonunda hayalim gercekleşti :D cok zevkli

abi oyun mukkemmel ama fena kasıyor 6gb ram var 1gb de ekran kartı ama :D yok artok bunun yerıne silkroad sw kursam bu kadarda kasmaz :D bide grafkler berbat olmasına ramen kasıyor yani

oyun hakkında diyeceğim süper oyun cok güzel ama kasıyor işte :D
hayalimde hep yerin di bine girip dolaşmak istemişimdir :D :D :D ve sonunda hayalim gercekleşti :D cok zevkli

Vay girebilmişin hayırlı olsun :) Bu arada 1.1 oynuyosan çok kasar girerken force update yap 1.2.4 e geçecek orda hiç donmaz o özelliklerle :)

Vay girebilmişin hayırlı olsun :) Bu arada 1.1 oynuyosan çok kasar girerken force update yap 1.2.4 e geçecek orda hiç donmaz o özelliklerle :)

teşekür :D 1.2.2 oynuyorum problemı buldum kökden sildim fazla kasmasının sebebı mozilaymış :D yoksa pcyi atıcakdım balkondan aşşşağı :D

Geri