• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[GM] Helper Program Full [v1.0] > By - _DeaLyDeviL_

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Linq Ölmüş :) (((Malesef Ve Başka Yerdede Bulamadım :( ))))

Son düzenleme:
OO kardeşim süper yapmışın hani

bunun ismi gm helper değil de oto gm falan olmalıymış :)

gm helper diyince basınca mob kodları falan çıkar diyordum otomatik yollama çıktı karşıma çok beğendim

Moderatörün son düzenlenenleri:
du9gp.jpg

bu hata neden olabilir acaba ?

rtnlhf.jpg

Bu hatayı alıyorum . ocx dosyasını indirdim registerledim pencere ismide okey. ama komut vermeye gelince çıkan hata bu :/

Windows 7 64 Bit 8 Gb Ram 2 Gb Ekran Kartı Directx 11 Netframework 4.1

Hocam Allah iyiliğini versin bende bunu Silkroad sanıyordun :( Konuda anlatırken her yerde metin2 kelimesini kullanmışsın bende içimden ne alaka felan diyorum programı bi indirdim :D Bu da ne? :D Neyse eline emeğine sağlık :)

Geri