• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Göbeği Eritebilmek

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Ramazandan önce 1.84 boyunda ve 104 kiloydum. Ama şimdi 91 kiloya düştüm. Hala 85'e kadar yolum var. Fakat göbeğim hala aynı. Göğüs ve göbek çevresinde ki yağlar gitmiyor bir türlü :pff: Bu göbeği yok edebilmenin yolları var mı? İlaç milaç önermeyin. Bayramlardan sonra arkadaşımla denize açılacağız ve utanıyorum lan ben :D:D

Son düzenleme:
o göğüsler yok mu onun yüzünden ne havuza ne hamama gidebiliyorum :/

Ben okul kapanmadan önce 115 kiloydum. Şuan 103 kiloyum. Göğüs, göbek ve kıç tarafım bayağı eridi. Gözle görülür bir fark var yani. :D Ama hedefim 90. Nasıl erittin derseniz; ekmek çok nadir yiyorum.Kolayı "tamamen" kestim. Asitli içecekler içmiyorum. Sofradan doymadan kalkıyorum.Market işi ile uğraştığım için stress oluyor zaten yiyesim gelmiyor. Sigara içmiyorum. İçmeyin. İçince zayıflıyosun falan diyenler vardır çevrenizde kulak asmayın. Ben denedim. Önceden 1 yiyorsam sigaradan sonra 5 yemek istiyorsun.

Hergün basketbol oynuyorum, 30 ile 50 arasında mekik çekiyorum. Şınav çekmeye çalışıyorum. :D Göbek olduğu için kol kasları biraz zayıf taşımıyor elbette fakat 10 tane rahat çekiyorum.

Ya spor bi yana hareket etmek zaten yağ yakan birşeydir. Kıçının üzerine oturma zaten eriyor o. :D Hava sıcak günde rahat 300 gram terleyerek gidiyor. :D :D Acıktığında; yemek yemeden önce su iç tıkasın fazla birşey yeme. Öğünlü yemek ye. Tavsiye çok, dinlemek istersen yazarım bayağı. :D

Ramazanda tartıya çıktıgınızda kilo vermiş olarak sevinebilirsiniz ama emin olunki ramazan bittigi an eski kilonuza geri dönüceksiniz şok diyet diye birşey asla yoktur ya saglıgınızdan olursunuz ya canınızdan arkadaşlar.

o göğüsler yok mu onun yüzünden ne havuza ne hamama gidebiliyorum :/

Valla. Zırf göğüs ve kıçım yüzünden utanıyorum denize gitmeye :D

@TimeLess

Ben ekmeği çok az yiyorum. Ekmeksiz karın doymaz mantığı yüzünden :D Ama yemeklerde en az 1 litre su içerek 1 avuç ekmekle biraz az şey yiyorum o kadar. Bu sayede bayağı hızlı zayıfladım. Ayrıca daima zeytinyağlı yumurta yiyerek tok tutuyorum kendimi. Sabah bir tane yedim mi akşama kadar açıkmam. Hem protein açısından zengin hem şişmanlatmıyor. Bu şekilde hızlı kilo verdim ama yine de o göbek yok mu. Ne lanet olası birşey ise bir türlü götüremiyorum. Android sağlık uygulamaları sayesinde koltuk'ta rahatça 50, şınavda rahatça 20, mekikte de rahatça 30 yapıyorum. Ama mekiği azalttım. Sebebi ise karnımın ağrıması. Göbeğim öne kalkarken çok baskı yapıyor mekik sonrası çok ağrıyor karnım. :drym: Bu arada body'e falan git demeyin. Üniversite yaklaşacak.

Ramazanda tartıya çıktıgınızda kilo vermiş olarak sevinebilirsiniz ama emin olunki ramazan bittigi an eski kilonuza geri dönüceksiniz şok diyet diye birşey asla yoktur ya saglıgınızdan olursunuz ya canınızdan arkadaşlar.

Ramazandan 1 hafta önce spora başlamıştım ben. Ramazanın geleceğini unutarak :D Şimdi sporsuz zayıflıyorum ve merak etme kafaya takmıştım spora başlarken. Tekrar yumulmayacağım yemeklere.

@TimeLess
Ben ekmeği çok az yiyorum. Ekmeksiz karın doymaz mantığı yüzünden :D Ama yemeklerde en az 1 litre su içerek 1 avuç ekmekle biraz az şey yiyorum o kadar. Bu sayede bayağı hızlı zayıfladım. Ayrıca daima zeytinyağlı yumurta yiyerek tok tutuyorum kendimi. Sabah bir tane yedim mi akşama kadar açıkmam. Hem protein açısından zengin hem şişmanlatmıyor. Bu şekilde hızlı kilo verdim ama yine de o göbek yok mu. Ne lanet olası birşey ise bir türlü götüremiyorum. Android sağlık uygulamaları sayesinde koltuk'ta rahatça 50, şınavda rahatça 20, mekikte de rahatça 30 yapıyorum. Ama mekiği azalttım. Sebebi ise karnımın ağrıması. Göbeğim öne kalkarken çok baskı yapıyor mekik sonrası çok ağrıyor karnım. :drym: Bu arada body'e falan git demeyin. Üniversite yaklaşacak.
Aynı sorun bendede var dinlenerek yap.

kanki belki jinekomastisindir ?

Belkide Caner :D ergenlik sorası oldu kiloluda meme olurda ergen oldukdan sora arttı ama no problem ramazan çıkışı full düz yürüyüş :/ baktın olmuyo dağlara taşlara tırmanacam bu göğüs gidecek göbekten yana derdim yok yozgat zaten göbekli yaşımdaki kızdan daha çok memem var lanet olsun.

göğüs ise eğer şınav çek bare kaslansın oralarda sarkmasın

Olm ramazanda heç bişi yapamam ben . bi gezerim o kadar ramazan çıkışı 1 ay deli gibi sipor yapacam :D 89 um 75 insem tmmdır kalça yok zaten göbek ve göğüs boya göre bacaklar ve totom gayet iyi :D

1.83 boy var şuan 73 kilo varımdır kilolu görüyorum olm kendimi :D

Ramazandayız ve ben camii'ye gitmiyorum. Anca kadir gecesinde o kadar.(Laf etmeyin sakın kafir diye :D ) Ayrıca tekrar diyorum ramazandayız. Spor falan yapamam. Ramazan bitsin başlayacağım zaten tekrar. Hem kas yapmak yağı eritmiyor ki. Mekik göbek çevresine hiç etki etmiyor sadece kaslar gelişiyor o kadar. Göbek yüzünden belli olmasada 6pax var bende. Kasları gerince dokunduğunda belli oluyor. :) Gerçi bu herkeste oluyordur lan :D

Ramazandayız ve ben camii'ye gitmiyorum. Anca kadir gecesinde o kadar.(Laf etmeyin sakın kafir diye :D ) Ayrıca tekrar diyorum ramazandayız. Spor falan yapamam. Ramazan bitsin başlayacağım zaten tekrar. Hem kas yapmak yağı eritmiyor ki. Mekik göbek çevresine hiç etki etmiyor sadece kaslar gelişiyor o kadar. Göbek yüzünden belli olmasada 6pax var bende. Kasları gerince dokunduğunda belli oluyor. :) Gerçi bu herkeste oluyordur lan :D
pax yenimi çıktı :D mekik çeken herkesde kas vardırda altda kalır o göbeği çok eritmen lazım çok :(

pax yenimi çıktı :D mekik çeken herkesde kas vardırda altda kalır o göbeği çok eritmen lazım çok :(

1 yıldır vardı neredeyse. Ondan önce hiç mekik falan uğraşmadığım için kas yoktu vücudumda. Hep sarkık yağlar. Bu yüzden 3 yıl denize gidememiştim lan ben :D Bu yıl hasretimi gidereceğim inşallah :D Yoksa olacak 4 yıl :D

Geri