• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA Tarzı Game Of Thrones ahahahha

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
işte o ikisinden bahsediyorum ama editle bence +18 falan anlamazlar diziye başlayacak bilmeyende şimdi :D

Başlasalar ne olur ki. GoT'un dizisi buzdağının görünen yüzü. Kitapta daha ne olaylar oluyor dizide olmayan. :pispis Elimde Taht Oyunları, Kralların Çarpışması 1-2 var ve inan bana diziden çok daha farklı. Sınava hazırlandığımdan dolayı diğer kitapları alamıyorum. Bu yaz kesin bitecekler.

Ahanda bu da Daenerys'i eğittiği sahne. Biraz +18 oluyor beyler dikkat edin. :pispis

tumblr_ll3kro74Nb1qg1p2jo1_500.gif

okulu bırakıp orda eğitilmeye karar verdim kayıt için ne kadar alıyonuz :s

Başlasalar ne olur ki. GoT'un dizisi buzdağının görünen yüzü. Kitapta daha ne olaylar oluyor dizide olmayan. :pispis Elimde Taht Oyunları, Kralların Çarpışması 1-2 var ve inan bana diziden çok daha farklı. Sınava hazırlandığımdan dolayı diğer kitapları alamıyorum. Bu yaz kesin bitecekler.
kitapları bende okuyorum spoiler verdirtmeyin bana şimdi bitti benim hepsi ben diziyi keyfine izliyorum ve çok farklı bir keyif alıyorum derin fantaziler eşliğinde :D ne olur yani oyununu yapsalar gta version :D

kitapları bende okuyorum spoiler verdirtmeyin bana şimdi bitti benim hepsi ben diziyi keyfine izliyorum ve çok farklı bir keyif alıyorum derin fantaziler eşliğinde :D ne olur yani oyununu yapsalar gta version :D

Oyununun yapılması GoT serisinin değerini düşürür. Oyunları adam akıllı yapılmaz kitap/filmlerin. LoTR'ın bazı oyunlarını gördükçe Yüzükler Efendisi serisinden soğuyordum bazen. Böyle iyi. Hem sanırım browser tabanlı oyunu yapılıyordu GoT'un.

Beyler bu dizi nerede yayımlanıyor ?

Türkiye'de Dizimag yayınlıyordu. Amerika bölümü çıktıktan en fazla 2 gün sonra yayınlıyorlardı. Televizyon diyorsan CNBC-e var fakat onlar acayip geç çıkarıyorlar. Belki bu sene Amerika yayınından 1 hafta sonra çıkarabilirler yada 1 gün sonra kim bilir. FX kanalı önceden para verip Amerika yayınından 1 gün sonra çıkarıyor The Walking Dead'ı. CNBC-e de belki böyle birşey yapabilir. Bunlar olmadı diyelim torrentle falan indirip çevirisini yüklersin.

16- Full Program,oyun,mp3, film paylaşımı yasaktır. Ayrıca program ve oyunlara ait serial ve cracklerin paylaşılması da kesinlikle yasaktır.

Mod kardeş.
site adı verdim yahu herkesin bildiği bir site link yani girsin izlesin diye şimdi bu yanlışmı yanlışsa değiştiririm tabi

İnternetten izlemeyi sevmiyorum reis Tv de hangi kanalda geri meri tv daha iyidir :D

Geri