• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guild Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Check
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben guild resmi koymaya çalışıyorum. Bir türlü koyutu 24 bit yapamadım. Bir yardımcı olursanız sevinirim :)

hocam başarılı bi şekilde koyuyorum ama beyaz oluyor sorun nedir?

Bende bir türlü koyamıyorum guild resmini.Herşeyi ayarladım formatı da tamam 16*16 24 bit resim ismini guildmark yapıp silkroad klasörüne attım.Guild amblem koyma itemine basıyorum bişey olmuyor kilitleniyo önce herkes hareket ediyo ben edemiyorum.Sonra dc veriyo :S
Aynısı benim içinde geçerli guild emblem scroll a tıklıyorum yes e basıyorum Confirm onay kutusu gelmiyor üstelikte oyundan atıyor ne yapmalıyız bi yardımcı olur musunuz ?

guilden alına mercanlar vardı nüke atan onlar hala çalışıyor mu ?

Geri