• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gün Geçtikçe Saçlarım Dökülüyor :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Beyler varmıdır bi tavsiyeniz dökülmesini durdurmak için duş alıyorum saçlarımı kurularken 30-35 tel dökülmüş oluyor.

normalde yastıkdada 4-5 tel mevcut hergün :D

masaüstü desen aksama dalar bi 10 telde orda desek.

günlük zararım 44-50 arası o.O

aylık hesaplarsak 30x50 = 1500 :(

Aynı durum bendede var ama döküldükce yenisi çıkıyor kel olma gibi bir durumum yok. :D

Kuruturken fön makinesi kullanıyosan kullanma, saçların kendiliğinden kurusun. Eğer biraz uzunluğu varsa kısalttır veya kazıt tamamen, saç telleri kendini yenilesin. Kazıtmak belki dökülmeyi durdurabilir. Şahsen bende işe yaradı diyebilirim :D

Bi doktora gidebilirsin özel ilaçlar filan var, baya durduruyor bu olayları aslında.

psikolojik olaylardanda saç dökülüyo bendeki böyle mesela :) sık sık yıkamakta hücreleri öldürebilir :)

günlük 50 adet fleen bende döükülüyor sonra çıkıyor tekrar dökülüyor anlamadım saçlarım uzun bıde yastıkta gördükçe üzülüyorum

Benim gibi stresliysen günde 100+ bile dökülür aldırış etme hiç. Git durula kafayı sonra devam :D

bazılarında yenisi çıkmıyor söyliyimde :D gün geçtikçe önlerde açıklık artıyorsa doktora git ha yoksa bırak dökülsün :D

Canerin dediği gibi yaş ilerlemişse yenisi çıkar olayı olmaz :D Denendi çalışıyor :D

18 yıllık hayatım boyunca ne fön makinesi kullandım nede jole (: ne yastıkta saç var ne havluda nede masaüstünde (:

illa fön makinesinden de olmaz direk doktora git derim ilk önce bi kan tahlili yaparlar sorun çıkmazsa bi kaç ilaç verir denersin

gözler renkliyse vurdur 0 a wenworth miller gibi olursun :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Normal Diyen arkadaşlar olmus normalse sıkıntı yok :D

Sacları bi ara baya uzattım 6 ay kestirmedim örnegin sonra bi vurdurdum 3 numaraya :D

uzunken dökülmeye başladı bende heralde normal bişidir uzun oldugu için diye düşndüm sonra kestirince aynı olay devam ediyor :D

herneyse açıklık daha olmadı bakalım duruma göre giderim bi doktora :D

Geri