• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gün Geçtikçe Saçlarım Dökülüyor :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende 2 yıldır yaklaşık dökülüyordu normal otururken oturduğum sandalye ve yerler saç oluyordu çok rahat 50 telden fazlaydı elimi saçıma attığımda en az 4-5 tel gelirdi bende uzatıyordum 3-4 ay uzattım sonra usturaya verdim şuan 3 numara saçım dökülmüyo her gün tarama derdi yok tek sıkıntı beyaz tel çok fazla bende...

Şampuan değiştirmedim jole kullanmadım hiç.

Şampuanı değiştirebilirsin, saç dökülmelerine karşı olanlardan kullanabilirsin fakat Bioblas kullananların büyük bir kısmı işe yaramadığını bazıları ise daha çok dökülmeye neden olduğunu söylüyor. Sanarım saç yapısıyla alakalı, şampuan değiştirirsen faydası olabilir

Geri