• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hackshield Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bannnnn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya dostum bende yaptım aynısını ama olmadı win 7 kulanıyorum

----------

yokmu yardım edecek

ben hacksheld kullanmıyorum...zararları nelerdir ??? aynı zamanda virüs porgramıda yok bende ???

bn Xp yim dediğiniz gibi siteme giremiyom ama Başka şekilde sisteme girip yazdım olmadı ne yapcam

beyler ben herseyı kurdum edxloaderı acıorum bırkac sn sonra kendılıgınden kapanıo bun bi çözümü var mı ?

beyler ben hackshieldi açıyorum sonra launcheri açıyorum ama start gelmiyor ne yapmam lazım(not 20 den fazla denedim son denememde en az 15 dk açılmasını bekledim ama yinede gelmedi start)

aynısı bende de war ılkınde invalid client wardı sımdı oda gelmıo start ta gelmıo hıcbısı gelmıo napıcaz hacı?

SA beyler ne gibi hata alıyorsunuz resim ile yüklerseniz daha yararlı olurum. Anladığım kadarıyla ibotu çalıştırma sorunu aşağıda yazdıklarımı harfiyen yapın sorun yok.

1- media packher ve hacksield server dosyaları sro klasöründe olduğundan emin olun
2- media packher sro klasöründe çalıştırıp media dosyasını pacth yaptığınızdan emin olun
3- hackshield server açıp sro dan start deyip açılan sro yu kapamayın.
4- şimdi ibotu çalıştırıp loardere ibotun port numarasını kontrol ederek launcher yapınız açılan sro sizin işinize yarıyan sro dur
5- invalid client hatası varsa bütün sro_client dosyalarını kapatıp yeniden işlemleri baştan yapnızı tavsiye ederim...

ya bu dedigini yaptım olmuyor :( ya benim sorunum şu aslında hack sheldi açıyorum silkroad start geliyor hack sheld kapanıo otomatik sroya start diyip giriyorum acil yardım bekliyorum başka bilen biri warsa ikrama geçer 3 günden beri ugraşıp yapamadık :((

java yı tekrar kur. botun içindeki kurman gereken dosyaların kurulu olduğundan emin ol.

dedigin gibi yaptım oldu ama ama ama hack sheldi açtık sroyu açtık startı verdik waitng for hacksheld burda kaldım ibotu açıyorum olmuyor
bana bi yardım edermisin yaw teamweiwer werim

----------

ibotu açtım Hs server is busy or down ! diyor yani biyerde bişeler oluyor olmuyor :(

----------

old clientess version plesae update the versiyon inside ınıt folder diyor bu defa :( en son sürümünü inndirdim bi el atack kimse yokmu yahu

Konuyu hortlatiyorum. Ibota guncelleme geldigi icin bu hata ile karsilasanlarin konuyu gormesi saglikli olur.

Geri