• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hakkınızı Helal Edin Maxigame.org

Teşekkür Ederim Abi Acemi birligimiz İzmir Ondan Sonrası Belli Degil :) kafama takmıyorum zaten sadece vedalaşıyorum :)

----------

Çarşı izinlerinde Mutlaka Gelecem:)

----------

duruma bakacağız orda :)

Hayirlisiyla git gel.. gaziemir güzeldir. Sana tavsiyem Mehmetçik kantini var orda ana kantin . Orda yakasinda numara yazanlara poşet çekmeyin . Bize yapanlar olmuştu. Sonrası kötü oluyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Son düzenleme:
Vay Vay Vay MaxiGame bir asker daha uğurluyor. Su gibi git su gibi gel. 12 ay sonra kendin hortlatırsın konuyu görevli arkadaşlar silmesin lütfen .Mümkünse zamanı gelince arşive alalım konuyu .

Tamam ben ilgilenirim abi.

Kerim ALLAH'a emanet ol kardeşim varsa bir hakkımız helal olsun sende hakkını helal et yolun açık olsun.

Telefonum açık :)

Hayirlisiyla git gel.. gaziemir güzeldir. Sana tavsiyem Mehmetçik kantini var orda ana kantin . Orda yakasinda numara yazanlara poşet çekmeyin . Bize yapanlar olmuştu. Sonrası kötü oluyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

poşet derken az daha açıklarsan ? Teşekkür ederim :)

Hayırlı teskereler sağ salim git sağ salim geri gel kerim :)

Vatana millete layık bır asker olacagına emınım gule gule gıt gel beklıyoruz!

Kendi adıma konuşayım eğer hakkım varsa helal olsun kardeşim, sağ salim git gel inşallah.. Allah'a Emanet Olasın :)

Allah yolunu açık etsin.
Bizde abimi uğurladık az önce. Isparta'ya gitti oda. Ailen için zor bir durum cidden. :(

İyi yaz ayına denk gelmedim oranın yazları fena olur.Bölüğüne göre değişir ama %90 mer-man şöförü olacaksın.İlk gün karışıklığı olur kıyafetlerini dağıtırken özellikle dağ gibi birikir elinde herşey spor ayakkabılarına falan özellikle sahip çık çalarlar yoksa.Haydi bakalım şimdiden hayırlı tezkereler kardeşim.Merat ettiğin birşey olursa sorabilirsin bu arada.

hepinizin güzel yorumları için Teşekkür ederim ALLAHA Emanet olun kendinize iyi bakın Teşekkür Ederim

----------

İyi yaz ayına denk gelmedim oranın yazları fena olur.Bölüğüne göre değişir ama %90 mer-man şöförü olacaksın.İlk gün karışıklığı olur kıyafetlerini dağıtırken özellikle dağ gibi birikir elinde herşey spor ayakkabılarına falan özellikle sahip çık çalarlar yoksa.Haydi bakalım şimdiden hayırlı tezkereler kardeşim.Merat ettiğin birşey olursa sorabilirsin bu arada.

aynen herkez öyle diyor mer-man şöförü olarak gidiyorum hayırlısıyla gidip geleyim Teşekkür ederim bu arada :)

----------

Allah yolunu açık etsin.
Bizde abimi uğurladık az önce. Isparta'ya gitti oda. Ailen için zor bir durum cidden. :(

evet her türk insanın yapması gereken bir görevdir askerlik ALLAHIN izni ile gidip gelmek nasip olsun tüm askerlere bende dahil

----------

Kendi adıma konuşayım eğer hakkım varsa helal olsun kardeşim, sağ salim git gel inşallah.. Allah'a Emanet Olasın :)

Teşekkür ederim burak herkeze hakkım helal olsun ALLAH Herkezden Razı olsun Özliyecem Sizleri :)

----------

Hayırlı teskereler şimdiden kardeşim.
Allah'a emanetsin..

ALLAH Razı olsun kardeşim teşekkürler

----------

Hayırlı teskereler :)

eyw Kardeşim Teşekkür Ederim :)

----------

Allah'a emanet ol hayırlı tezkereler...

eyw kardeşim hepiniz ALLAHA Emanet olun

----------

Hayırlı Teskereler Şimdiden :)

Teşekkür ederim kardeşim ALLAH Razı olsun :)

Tanışmıyoruz ama :D
Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin :) Askerlik bu :)

Geri