• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Halisinasyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
görüyorum sürekli, olmayan sesleri vr hep arkama bakma isteği duyuyorum sanki biri arkamdan geçiyor gibi oluyor her seferinde.Halinasyon uykusuzluktan veya yorgunluktan olsa ikisi de yok günde 8 saat uyuyorum yorucu işlerde pek yaptığım söylenemez ama hep olmayan şeyleri duyuyor ve görüyorum, bazende kendi kendime saçmalıyorum ne dediğimi bende bilmiyorum ama saçma sapan ne varsa mırıldanıyorum kendi kendime ve daha bir sürü şey.Bu bir hastalık vs. midir nedir ne değildir ne yapmam gerekir.

Öyle dışarıda cünüp dolaşan biri değilimdir.

Günde 10 saat uyumalısın. 8 saat yetişkinler için

Günde 10 saat uyumalısın. 8 saat yetişkinler için
8 saat bile fazla bence çünkü sadece aptallar 8 saat uyur diye kitap var, bedenim alışkın 8 saat uyumaya çok fark edeceğini zannetmiyorum
Bence öyle bişe olmuyor ben sizden farklıyım demek için yazdın
Öyle egolarım yoktur :) Eğer öyle yapacak olsam gider erkeklerden hoşlanıyorum derdim ne biliyim başka bir şey derdim

Son düzenleme:
görüyorum sürekli, olmayan sesleri vr hep arkama bakma isteği duyuyorum sanki biri arkamdan geçiyor gibi oluyor her seferinde.Halinasyon uykusuzluktan veya yorgunluktan olsa ikisi de yok günde 8 saat uyuyorum yorucu işlerde pek yaptığım söylenemez ama hep olmayan şeyleri duyuyor ve görüyorum, bazende kendi kendime saçmalıyorum ne dediğimi bende bilmiyorum ama saçma sapan ne varsa mırıldanıyorum kendi kendime ve daha bir sürü şey.Bu bir hastalık vs. midir nedir ne değildir ne yapmam gerekir.

Bi psikologa git yada eskilerin tabiriyle hacı hocaya git bi okuttur kendini benim yakın arkadaşımda aynı bu durumda :)

Üşenme benim arkadaşta böyle kız arkdaşımla gezerken hiç iki kişi olmayız derdi hep yanımızda birileri arkamda önümde gezer durur derdi komik gelebilir biraz ama gerçek yani bence hiç üşenme kardeşim.
Başka yol yok mu?

8 saat bile fazla bence çünkü sadece aptallar 8 saat uyur diye kitap var, bedenim alışkın 8 saat uyumaya çok fark edeceğini zannetmiyorum

Öyle egolarım yoktur :) Eğer öyle yapacak olsam gider erkeklerden hoşlanıyorum derdim ne biliyim başka bir şey derdim

o kitaba göre hareket ediceksen hiç hareket etme , yaşına göre hareket etmelisin , ben 17 yaşındayım 10saat uyuyorum sağlık açısından çok önemli kitapla alakası yok sonuç olarak 8 saat de uyumamış oluyorum :D :D işin esprisi ayrı , terapiste gözükmelisin bence yararı olucaktır

Bendede böyle bir sorun var mesela ben Allah hakkında kötü bir şey söylüyorum ama içimden sonra tövbe eüzü besmele çekiyorum.Bazende arkamdan köpeklerin adım sesi geliyor gibi hissediyorum.Garip bir sorun :/

Aynısı Bendede Oluyor Yüzümü Yıkamaktan Korkuyorum Aynaya Bakınca Bişey Geçiyo Arkadan Sesler Duymuyorum Ama Her Türlü Halisinasyon Görüyorum , ve Allah Hakkında Peygamberler Hakkında Kötü Sözler Geliyo X_STAR'ın Dediği Gibi Ama Bildiğim Kadarıyla Şeytanın vesvesesi.

+ Korktuğum Zaman Şarkı Söylerim :D .

Aynısı Bendede Oluyor Yüzümü Yıkamaktan Korkuyorum Aynaya Bakınca Bişey Geçiyo Arkadan Sesler Duymuyorum Ama Her Türlü Halisinasyon Görüyorum , ve Allah Hakkında Peygamberler Hakkında Kötü Sözler Geliyo X_STAR'ın Dediği Gibi Ama Bildiğim Kadarıyla Şeytanın vesvesesi.

+ Korktuğum Zaman Şarkı Söylerim :D .

- Zombiler geliyo kaçıııııın !!!!
+Lay la layla lay lay layy

Bende arasıra oluyorum öyle. Balkonuma inen vampirler ben yataktayken yanımda yatan meganlar falan.. Geçer geçer :D

görüyorum sürekli, olmayan sesleri vr hep arkama bakma isteği duyuyorum sanki biri arkamdan geçiyor gibi oluyor her seferinde

bu banada oluyor arkadaş nedirbu

Aşırı yorgunluk, eskiye dair kafadaki düşünceler falan. Bilinç altı korkular hepsi ile olabilir bunlar

Geri