• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Halisinasyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bende birşey anlatıcam yaş 18 doğru şeyler anlatıcam bazıları gülebilir ama doğru :D bizim kuzenler 6 7 sene önce ev aldılar bursada yaşıyoruz uludağa yakın 15 20 dakika yani dağlık alanlara yakın bir yer her neyse bizden önceki kişiler çok falcı malcı çağırmışlar gelen falcılarda musallat ettirmiş eve benim başımdan geçen olayı anlatıcam kuzenlerle aramız iyidir her hafta görüşmeye çalışırız bağlar kuvvetlidir her neyse çağırdılar toplancaz evde dıye bende bu olayları bılıyorum gitmek istememiştim ama kuzenler olunca gittim alkol malkol aldık işte yoksa hayatta uyuyamazdım söylemiştim orda her neyse saat 1 2 ben bayılmışım koltukta beni yatağa kaldırmışlar tam 4 5 gibi uyandım dışarda yağmur yağıyor kış soğuk hava uyandım herkes uyuyor tabı hemen aklıma şeyler geldi :D uyuyamadım arkadş dön dön dön tam gözleri kapattım dalıcam bammm diye pencere kapandı kapalı olan pencere bamm dıye kapandı ve saniyeler sonra sabah ezanı okunda sanki kaçtılar ben o sesle zaten yataktan düşmüşüm o dakikadan sonrada uyayamadım vede kalmaya gıtmıyorum artık kuzenlerın başına gelen olaylar var mesela çorba yapmışlar içmişler tenceredede daha varmış yani kesin hatırlyıorlar sabah bir kalkmışlar 4 5 kaşık çorbaya bulanmış tencere bomboş hacı hoca cok cağırdılar sımdı yok dıyorlar ama gerçek olaylar yani

8 saat bile fazla bence çünkü sadece aptallar 8 saat uyur diye kitap var, bedenim alışkın 8 saat uyumaya çok fark edeceğini zannetmiyorum

Öyle egolarım yoktur :) Eğer öyle yapacak olsam gider erkeklerden hoşlanıyorum derdim ne biliyim başka bir şey derdim
Ben 11 saat uyuyom Fen lisesine gidiyorum neyin kafası bu?

Bazen iftar saatinden sonra kaptırıyom kendimi bişiler içerken oruçlumuydum lan acaba diyom kendi kendime ama sonradan farkediyorum iftar açtıgımı :D

Geri