• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hamile kaldı

ben dikkat etmiştim geçen yaz geldi benim başıma da bu tarz bir olay direkten döndü top ama :D

Prezervatıf kullandım 2 denememde uğraşmıyım dıye dırek gırdım üstünde sperm kalmış Sevgilim dediysem yanlış anlamayın kız zaten arada ewe cagırıp takıldıgım bir kız

Prezervatıf kullandım 2 denememde uğraşmıyım dıye dırek gırdım üstünde sperm kalmış Sevgilim dediysem yanlış anlamayın kız zaten arada ewe cagırıp takıldıgım bir kız

Eğer kız öyle biriyse ne malum çocuğun onu eve çağıran başkasından olmadığı ?

Ya arkadaş madem bi halt yiceksiniz önleminizi alın. Ne b.k yicen şimdi :D

Bosalmadan itibaren 72 saat geçerli ama saat ilerledikce etki azalır. Döllenmeden kurtarmak icin ertesi gun hapı diye bi zamazingo var eczanelerde 20 tl den dusuk fiyatı al ondan kıza içirt. Şansın varsa kurtarırsın paçayı ortalık kızına çocuk doğurtacak halin yoktur sanırım. Ilac satan elemanlar gibi hissettim kenidimi bi an

Lan kaç senedir bu forumdayım böyle bir konu gördüm ya :D
Kız dediğin gibi eve gelip takılan kızsa senin gibi bir çok kişiye baba hissi verdi ozaman

Eğer konu ciddi ise, yani şaka felan yapmıyor isen dikkatli ol bu konuda. Yani şöyle, kendi ağzınla söyledin eve gelip takıldığımız bi kız bu diye, senden başka veya senden sonra kim bilir kaç kişinin evine gitti.. Demek istediğim, başkasından olan çocuğu gidip senin üstüne atmaya çalışmasınlar dikkatli ol.

xVm0Vv.gif

Geri