• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hayalime nasıl ulaşıcam yoksa ölücem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EvilHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EvilHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2011
Puanı
10
3871732174_e166331b77_o.jpg
Hayattan Tek Beklentim Bu Oldu Artık Napabilirim Ailede Karşı Çıkınca Tek Başıma Kaldım Bu Yolda :) . SİZ Napardınız ? (
15.000-25.000TL)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayattan tek beklenti 15-20 bin TL değerinde bir şey olabilir mi ? Saçmalama bu sadece bir istek olabilir bence.

Son düzenleme:
99999999999999999999 Bin Tl de olsa 10 lira da bu benim tek beklentim
beklentiler fiyatlarına göre şekillenmez bunu bilmenizde fayda var :)

Bro bi spoilere alsaydın, kotalı arkadaşlara yazık olmasın. :D

99999999999999999999 Bin Tl de olsa 10 lira da bu benim tek beklentim
beklentiler fiyatlarına göre şekillenmez bunu bilmenizde fayda var :)
Bu senin tek beklentin ise, hayatı çok basit görüyorsun. Hayat sadece bundan ibaret değil ve şu an psikolojini bilmediğim için emin değilim yaşını da bilmiyorum gerçi ama bu düşünce açın eminim ki bir kaç yıl sonra değişecek, ben ne boş şeyleri kafama takmışım zamanımı neler için harcamışım diyeceksin.

forumda benim gibi ss motor hayranı görmek beni açıkçası mutlu etti:tndr: inş en kısa sürede bu hayaline kavuşursun :-x

benimde en büyük hayalim imzamda görünen motor fakat şuanlık cbr 250r ile idare ediyoruz :)

2013-CBR1000RR-Fireblade-Black.jpg

fiyat: 37.490 TL. yani 37.5 milyar değil :drym:

Bu senin tek beklentin ise, hayatı çok basit görüyorsun. Hayat sadece bundan ibaret değil ve şu an psikolojini bilmediğim için emin değilim yaşını da bilmiyorum gerçi ama bu düşünce açın eminim ki bir kaç yıl sonra değişecek, ben ne boş şeyleri kafama takmışım zamanımı neler için harcamışım diyeceksin.

motor sevdası bir hobidir :) çok rahat yanlış anlaşılabilecek bir söz ama doğru da bir söz. " çok fazla para ve risk isteyen, fakat eğer içinde bu sevda varsa anlatılamayacak bir hobidir." bir nevi hobinin güzelliği maddi durumuna göre artıyor. Ama bir gerçek var; 5-6 arkadaş motorla yurt gezisine çıkmak; anlatılmayacak bir sevdadır. Kask + mont + motoruna ilgini gösterip, kurallara uyarsan; herşey istediğin gibi gider. Şuana kadar kendi motorum ile max 135 gördüm o da şehirler arası yolda, şehir içi; 70-80 km ile gidiyorum ve istanbul trafiğinde benim için gayet iyi oluyor :)

Son düzenleme:
gereksiz bir binek araç bana göre ölebilirsin problem olmaz

şakayı geçelim tek derdin bu olsun boşver...

forumda benim gibi ss motor hayranı görmek beni açıkçası mutlu etti:tndr: inş en kısa sürede bu hayaline kavuşursun :-x

benimde en büyük hayalim imzamda görünen motor fakat şuanlık cbr 250r ile idare ediyoruz :)

2013-CBR1000RR-Fireblade-Black.jpg

fiyat: 37.490 TL. yani 37.5 milyar değil :drym:

motor sevdası bir hobidir :) çok rahat yanlış anlaşılabilecek bir söz ama doğru da bir söz. " çok fazla para ve risk isteyen, fakat eğer içinde bu sevda varsa anlatılamayacak bir hobidir." bir nevi hobinin güzelliği maddi durumuna göre artıyor. Ama bir gerçek var; 5-6 arkadaş motorla yurt gezisine çıkmak; anlatılmayacak bir sevdadır. Kask + mont + motoruna ilgini gösterip, kurallara uyarsan; herşey istediğin gibi gider. Şuana kadar kendi motorum ile max 135 gördüm o da şehirler arası yolda, şehir içi; 70-80 km ile gidiyorum ve istanbul trafiğinde benim için gayet iyi oluyor :)

allah sanada nasip eder inş kardeşm 250cbr ye ile idare et bence :) oda çok sevdiğim bi motordur .125r dan iyi en azından :)

Shi-Gin kardeşim haklısın ilerde düşüncem amacım tabiki değişir fakat şuan bu yaz 18ime girmeyi bekleyen bi gencim :) çoluğum çocuğum olsa tek beklentim onların geleceği olurdu. ama malum bu yaşta tek arzu kendine ait hobilerin oluyor .

ve gitmek , çabuk ulaşmak , estetiklik, spor, egzos sesi . bunlar hoşlandığım şeyler olunca ortaya SUZUKİ GSXR 600 AŞKI çıkıyor yapcak bişey yok

Kişisel rütben IMPREZA imzanda 2006 IMPREZA WRX linki var GSXR konusu açıyorsun bence de öl sen :P

kardeşim umarım alırsın ki alıcaksın insan bişeyi kafaya koydumu yapıyo ama motor sakat ben sana söyliyim geçen senemi ondan önceki senemi biri kaza yaptı sahil kenarında adamın kafası koptu kaskın içinde kaldı kafası çok kötü bi durum çok dikkatli olman gerek + gereksiz insanlar yüzünden kaza yapabiliyorsun da.

git bi inşaata yaşın 20 li filansa çalış 1 hafta veya boyacılık yap acayip para var tabi hiç boş kalmassan 2 gün adam bizim evi boyadı 200 tl aldı gitti hiç boş kalmassa hafta sonlarını ele diyelim 100 tlden yapsan en kralı 2200 tl aylık kazancın oluyor kıyıda köşede de birikmişin varsa mesela 5 bin 10 bin tl civarı en fazla 3 aya alırsın

Gardaş işe girip çalış diyeceğim fakat ev masrafı, faturalar, kişisel bakım vb. şeyler derken 2-3 seneye alabilirsin ancak. O zamana kadar fiyatı ne olur bilemem. Çok istiyorsan ve ödeyecek imkanın varsa kredi çekip almanı tavsiye ederim.

Gardaş işe girip çalış diyeceğim fakat ev masrafı, faturalar, kişisel bakım vb. şeyler derken 2-3 seneye alabilirsin ancak. O zamana kadar fiyatı ne olur bilemem. Çok istiyorsan ve ödeyecek imkanın varsa kredi çekip almanı tavsiye ederim.
O değilde senin kişisel rütbende neden maxkolik yazıyor ? :D

Geri