• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayatının Dostumu Sevgilinmi?

Birisi Ölse Hangisini Kurtarırdınz?

• Dostum

Kullanılan: 36 64.3%
  • Sevgilin

Kullanılan: 20 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    56

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar Bir Uçurumdanısnz Dostun Veya Sevgilinz Birini Kurtarman Gerek Sadece Birini Kurtarabilirsnz Siz Olsanız Hangisini Kurtarırsnız? Ben Olsam Dostumu :):grin

2 elimiz var sonuçta ikisinide tutarım ama onların orda tek başına dağın tepesinde ıssız bide uçurumda 2 kişi ne işi var bana önce bunu açıklaman gerek.

Dostluklar Kolay Kolay bulunmaz ama sevgili bulunur unutursun ve yenisi bulabilirsin tabikide dost.

Ayrımcılık olmaz şimdi ikisinide kurtarmam bide peşlerinden ben atlarım sonrasında üzülmemek için :D

Dostunla sevgilin uçurumun kenarında ne yapıyorlardıda kurtarılcak duruma düştüler. :D

Sevgilimin verdiğini dostum vermiyor :P

Şaka bir yana gerçek dostumsa tabikide onu kurtarırdım :)

Dost most dinlemem, dost her zaman bulunur. Ama seni seven ve sana değer veren biri her zaman bulunmaz. Düşünsenize, onu öptünüz, hayaller kurdunuz. Belki karınız, belki nişanlınız. Yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmemiş. Aynı yatakta uyumuşsunuz. Belki çocuğunuz var.

Ve ben sonra dostumu kurtaracağım? Ben iterim onu.

Dostum dostumla küsersem illa barışırım fakat sevgilimle geri dönüşü olmaz.

Ciddi ise durumumuz sevgilimle tabiki sevgilim :D

ikisininde gerçegi çok zor bulunur eger 2 side gerçek ise aralarında seçim yapmam hepimiz düşeriz :)

Bence ilişkiye göre değişir hengisiyle sağlamsa odur Sevgilinle yeni tanışmışsındır salla dostla yeni tanışmışsındır umrunda olmaz yani...

Geri