• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayatının Dostumu Sevgilinmi?

Birisi Ölse Hangisini Kurtarırdınz?

• Dostum

Kullanılan: 36 64.3%
  • Sevgilin

Kullanılan: 20 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    56
Dostunla sevgilin uçurumun kenarında ne yapıyorlardıda kurtarılcak duruma düştüler. :D

Bu da farklı bir bakış açısı :D
Bana kalırsa hayatım boyunca hep diğerini de kurtaramadığım için pişmanlık duyar kabus görürüm. Bu nedenle en iyisi onlarla birlikte atlamak (Biraz gülünesi bir durum ama böyle yapardım)

Kimileri " Sevgiliyi napıcam , 2 gün sonra terk ediyor " diyor...
Biz ona sevgili demiyoruz ama burdaki " Sevgili " gerçekten seni seven ve senin sevdiğinden bahsediyoruz :)

" Düşmanın anlamını dostluk sıfatını taşıyanlardan öğrendim "

Sevgilimi...

önce dostumu kurtatırım sonra sevgilimi kurtarırım sırayla
bide sevgilim olduğunda karıya kıza gidemeyiz dostumuzla alayına gideriz

Çok çelişkili o yüzden kişiye göre değişiri.Yani güven.2 sinden birisinin beni ileride yüz üstü bırakmıycağını bilirsem onu kurtarırım.İster dost ister düşman isterse sevgili...

Cep telefonuyla video ya alırım intihar eden 2 sevgili diye bir haber kanalına dolgun bir ücretle satarım .d

Uçurum kenarında ne işimiz var ne biçim fantazi bu? böyle durumla karşılaşsam ki karşılaşmam önce daha az dayananma gücü kalanı kurtarırım sonra diğerini kurtarırım baktım hiç olmuyor kendimide atarım onlarla beraber.

o ikisi aynı anda ölecek yerde ne yapıyor veya neden ikisi aynı anda ölüyor lan ? bunu sormak lazım..

Geri