• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Haydiyin askere gidiyoz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende 94lüyüm caner , 2hafta önce gittim askerlik şubesine.
Lise(aslı) diploması ve 2fotokopisi ile askerlik şubesine git , 2016 nın Aralık 31'ine kadar tecilli oluyosun.
Kasım ayı girmeden git yoksa askere alırlar benden söylemesi.

Kasım ayına gitmek kadar zorundamıyız kasımda olsa olmuyormu?

Kasım ayına gitmek kadar zorundamıyız kasımda olsa olmuyormu?

Kasım ayında 94/1 gidiyor sanırım , o yüzden hemen alıp gönderirlerse şaşarsın o yüzden diyorum.
Bildiğim kadarıyla kasıma kadar bir süre var tecil için. yaklaşık bu 8 güne tekabul ediyor.

Şimdi disko ne der :D
300 500 kopcaz işte abi :D

----------

Kasım ayında 94/1 gidiyor sanırım , o yüzden hemen alıp gönderirlerse şaşarsın o yüzden diyorum.
Bildiğim kadarıyla kasıma kadar bir süre var tecil için. yaklaşık bu 8 güne tekabul ediyor.
ana harbimi la ? olm diplomayı almadımki daha :D şimdi kaynarcaya yakın bi askerlik şubesi var oraya gideyim sorayım la bide sen hangi ayda doğdun ben aralıkta doğdum

----------

Caner askerde denetlemeye bile alınmaz. Er gazinosuna poğaça, bisküvi falan yemeye gönderir komutanlar onu. :D
olm gitmiyoz ya tecil ettiriyoz kandırdım sizi ben :D

300 500 kopcaz işte abi :D

----------

ana harbimi la ? olm diplomayı almadımki daha :D şimdi kaynarcaya yakın bi askerlik şubesi var oraya gideyim sorayım la bide sen hangi ayda doğdun ben aralıkta doğdum

----------

olm gitmiyoz ya tecil ettiriyoz kandırdım sizi ben :D

İllaki gideceksin olm :D

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi

oho üniden sonra ne var gitmekte :D önemli olan şimdi ezo gibi gidip komutanlara ezilmek istemiyorum ben he diskoya götürürse orda koparım felan ama sıkılırım yine :D

Artist, uniden sonra gitsen sanki ezilmeyeceksin? :D

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Teşekkürler bugün diplomayı halletdim yarında vesikallıkla tecil işlerimlerini halledicem.

Öyle kolay değil o , mart ayı.

GT-i9500 Cihazım üzerinden Tapatalk ile gönderildi.

Bende 94'lüyüm ve muane oldum sizde çok beklemeden olun derim :) celp dönemlerine bakıp hangi ayda gideceğinizi bakabilirsiniz 94'lülerin son muane günü 31 Ekim :) ben 94/3 gidiyorum çünkü Samsun 3 gönderiyor.

Bende 94'lüyüm ve muane oldum sizde çok beklemeden olun derim :) celp dönemlerine bakıp hangi ayda gideceğinizi bakabilirsiniz 94'lülerin son muane günü 31 Ekim :) ben 94/3 gidiyorum çünkü Samsun 3 gönderiyor.
Ben bugün gidip tecil ettirdim askerliği ama muane falan olmadım. Acaba olmama gerek var mı?

Bende 94lüyüm caner , 2hafta önce gittim askerlik şubesine.
Lise(aslı) diploması ve 2fotokopisi ile askerlik şubesine git , 2016 nın Aralık 31'ine kadar tecilli oluyosun.
Kasım ayı girmeden git yoksa askere alırlar benden söylemesi.

17 eylül 1994. üni gidiyorum üni bana dedi biz şubeye kağıt yollucaz onlar kendileri tecil ettirirlermi?

Arkadaşın sorusuna da bir yanıt alabilirsek iyi olur çünkü 94 eylül doğumluyum bende. Hakanım ne yapıcaz. !?

Arkadaşın sorusuna da bir yanıt alabilirsek iyi olur çünkü 94 eylül doğumluyum bende. Hakanım ne yapıcaz. !?
len sen üniversitede değilmisin ? okul okumayanlar gidip kendi tecil ettirir okul okuyorsan öğrenci olduğun yer onu kendi hallediyor zaten senin haberin bile olmadan sen okumana keyfine bak :D

len sen üniversitede değilmisin ? okul okumayanlar gidip kendi tecil ettirir okul okuyorsan öğrenci olduğun yer onu kendi hallediyor zaten senin haberin bile olmadan sen okumana keyfine bak :D

Yok ben biliyordum da işte arkadaşın sorusu cevaplansın istedim ^^

Bu muayene işi ne oluyor onuda universite yerimize mi yaptırıyor adam falan gönderip :D

Yok ben biliyordum da işte arkadaşın sorusu cevaplansın istedim ^^

Bu muayene işi ne oluyor onuda universite yerimize mi yaptırıyor adam falan gönderip :D
senin onlarla hiç işin yok muayene falan.O muhabbet kendin tecil ettireceğin zaman yada teslim olurken geçerli

Geri