• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herhangi Bir Forumda Rütbeli Olma Sorunsalı.[Ağır hakaret içerir]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler kimse üzerine alınmasın kii alınacaklar olacak gelip laf sokacak neyse.

Yıllardan beri fark ettiğim bir olay nedense bana çok komik geliyor halada öyle :D Mesela diyorum çocuk 14-15 yaşlarında [Burda gelip akıl yaşta değil başta yazanlar olacak yazmasın gözünüzü seveyim.]Atıyorum rütbesi global mod. Şöyle yorumlar beni harika derece mutlu ediyor.

-Konu kuralları ihlal ettiği için off-topic kurallarının 13. maddesine dayanarak konuyu kitliyorum ve bir üstüm olanlara haber verip çöp kutusuna taşıyorum.
+Sebeb ?
-Uygun olmayan konu...

Ulan başkbakanın deftedarımısın abi kural ihlali de taşı ne laga luga yapıyorsun.

Bide şu tipler var tabi bunlar her forumun temel elemanlarıdır.Bir geyik konusu açılır şöyle tepkiler gelir.

+Bu ne kardeşim ya komikmi çocukmusun (Yazanı faceden tanıyorum 15 yaşında.)
+Komikmi lan bu allah belanı versin.
+Hahaha çok güldük kitleyin şunu yaaaaaaaaa.

Ulan konuyu sevmediysen girme hadi girdin o adam sana cevap verecek işte gelip sana laf sokacak uzayacağını bile bile bozulacağını bile bile gelip laf sokuyorsun.
Bu olay en çok benim başıma geliyor beni tanıyan tanır zaten konu açıyorum yıl olmuş 2014 hala girip çocukmusun ????? yazan var.Ulan sen ev geçindiriyorsunda bizimmi haberimiz yok düdük makarnası.Şuana kadar ciddi ciddi max 4 foruma takıldım 3 ünden modluk teklifi geldi geri çevirdim banane lan dedim konuyu kilitleyip küfürmü yiyicem allah allah kural ihlal etmem takılırım bukadar basit.

Özet yok okuyun.

DH'de rastlıyorum böyle tiplere adam koca bir sivrisinek öldürmüş fotosunu atmış altına bir dünya vay efendim sen o sineğin yerinde olsaydın ne olurdu cani herif utanmıyor musun? sizin gibileri asmalı falan gibi cevaplar verilmiş yahu adam ülkeler arası savaş çıkarsa daha iyi herhalde :D

DH'de rastlıyorum böyle tiplere adam koca bir sivrisinek öldürmüş fotosunu atmış altına bir dünya vay efendim sen o sineğin yerinde olsaydın ne olurdu cani herif utanmıyor musun? sizin gibileri asmalı falan gibi cevaplar verilmiş yahu adam ülkeler arası savaş çıkarsa daha iyi herhalde :D

Aynen o tarz konu çok var ya gerçekten yaşları küçük kardeşlerimiz yada cidden cahil(net ortamında).

büyük ihtimalle rütbeli biri seni kızdırdı sende sinirlenip bu konuyu açtın
ama haklısın :D

gizli yazı : saçma sapan yorum atmayalım lütfen

büyük ihtimalle rütbeli biri seni kızdırdı sende sinirlenip bu konuyu açtın
ama haklısın :D

gizli yazı : saçma sapan yorum atmayalım lütfen

Beni çok kızdıran oldu fakat yazdığım sebeblerden dolayı sallamadım ego tatmin meselesi :D

Valla kusura bakmada yaşa bakmamak lazım 14 15 yaşında global mod ama oraya kadar emeğiyle gelmiştir.En azından emeğine saygı duyman lazım

edo bu konuyu açınca viplik gitti budamı tesadüf ?

evet tesadüf.

Valla kusura bakmada yaşa bakmamak lazım 14 15 yaşında global mod ama oraya kadar emeğiyle gelmiştir.En azından emeğine saygı duyman lazım
Emeğiyle admin olsun sıkınıtı yok haa çocuk çalışıyo eyv der geçerim fakat...Bana gelip savunma bakanı gibi laf koymasın heh işte o zaman uyuz oluyorum.
edo bu konuyu açınca viplik gitti budamı tesadüf ?

evet tesadüf.

Evet geçen ay aldım bitmiş :D

Konu dışı bu aralar iyice cıvıttı :D

Geri