• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herhangi Bir Forumda Rütbeli Olma Sorunsalı.[Ağır hakaret içerir]

Son söylediğin cümleye kafam takıldı şimdi bir mod veya yetkili kişi konuyu kilitleyince biz küfür mü ediyoruz lan? :D

Bir ara konuşmuştuk senle bu konuyu bende başvuru gereği duymadım neyse bakış açısı tabikide yav he he diyebilirsin hiç sıkıntı olmaz benim için :)
Forumlarda avatarına kız resmi koyup görevli olduğunda yetişkin oluyorsun.Normal üyelere de istediğini yapabiliyorsun ve en önemlisi haksızda olsan suç her zaman üyenin oluyor.Altını çiziyorum bu çoğu forumda böyle.

Forumlarda avatarına kız resmi koyup görevli olduğunda yetişkin oluyorsun.Normal üyelere de istediğini yapabiliyorsun ve en önemlisi haksızda olsan suç her zaman üyenin oluyor.Altını çiziyorum bu çoğu forumda böyle.

Bu sizin gördüğünüz.
36- Yönetimde yer almakta olan üyelere hangi sebepten olursa olsun hakaret etmek,küçük düşürücü tavır sergilemek uyarılmaksızın sınırsız ban sebebidir.Haksızlık durumunda,üyeler admin düzeyindeki yöneticilere başvuruda bulunabilirler.Kasıtlı, yalan ve yanlış şikayetler ıp ban sebebidir.
Buda yöneticilerin gördüğü.

• Bu yeni madde gereyince yönetimdeki Modaratör, GlobalModeratör, Yönetici üye grupları işlem yapma hakkına sahiptir.
  • Bunu yapmadan önce Ban Listesine konu açılmadan hiç bir üye bannlanmayacaktır.
  • Konu açmadan bannlama durumunda yönetici görevinden sorgusuz sualsiz alınacaktır.
  • Bu kuralı haksız yere kendi çıkarları doğrultusunda kullanan hangi düzeyde olursa olsun yönetici sınırsız bann cezası alacaktır.
  • Yönetime katılan tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır.

O sürekli haklı görünen yöneticilerin tepesinde azrail gibi dikilen biri var. Eh bazende haklarını korumak gerekebiliyor. Durum hak koruma aşamasına gelirse de birileri üzülürse hatayı birazda kendinde aramalı.

Bu sizin gördüğünüz.
36- Yönetimde yer almakta olan üyelere hangi sebepten olursa olsun hakaret etmek,küçük düşürücü tavır sergilemek uyarılmaksızın sınırsız ban sebebidir.Haksızlık durumunda,üyeler admin düzeyindeki yöneticilere başvuruda bulunabilirler.Kasıtlı, yalan ve yanlış şikayetler ıp ban sebebidir.
Buda yöneticilerin gördüğü.

• Bu yeni madde gereyince yönetimdeki Modaratör, GlobalModeratör, Yönetici üye grupları işlem yapma hakkına sahiptir.
  • Bunu yapmadan önce Ban Listesine konu açılmadan hiç bir üye bannlanmayacaktır.
  • Konu açmadan bannlama durumunda yönetici görevinden sorgusuz sualsiz alınacaktır.
  • Bu kuralı haksız yere kendi çıkarları doğrultusunda kullanan hangi düzeyde olursa olsun yönetici sınırsız bann cezası alacaktır.
  • Yönetime katılan tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır.

O sürekli haklı görünen yöneticilerin tepesinde azrail gibi dikilen biri var. Eh bazende haklarını korumak gerekebiliyor. Durum hak koruma aşamasına gelirse de birileri üzülürse hatayı birazda kendinde aramalı.
tırpanın var mı abi ? :D

Hangi gün saat kaç gibi.
Demek dövüş istiyorsun. :cf:
sabah 5den akşam 8e kadar karın tokluğuna.

pk98r.jpg

Geri