• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes ergen değil

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Yok Joygame Cok İyi Bir Fİrma Allah Razı Olsun

Düşün Wolfteam Olmasa Bu Cocuklar Diger Oyunlara Yönelcek ve LOL vs oyunlarda Ergen Sayısı artıcak :(

Tabii JoyGame'nin asıl hedefi ergenleri alıp bize daha sağlıklı oyun alanları bırakmak :D

Hiç S2'nin Facebook sayfasına baktınız mı? Herifler bildiğin caps paylaşıyor. :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

12-13 yaşındaki çocuklar nasıl ergen oluyor ya? onlar daha çocuk çocuk

JoyGame sayesinde Ergen ve Ufaklıkları Mıknatizei tarzı Oyunlarıyla aramızdan çekiyor ve bizlere daha sağlıklı yaşam sunmuş oluyorlar :D

Son düzenleme:
12 yaşındaki çocuk ergen olmaz ha kız olsa ergen denilebilir fakat erkekler 15 14 den başlar :D wolfteami kapattıralım beyler bişiler yapalım tekrar diyorum joygame oyunlarını oynayan çocuklar için bi ilçe seçelim hepsini oraya atalım onlar kendini öldürsün bizde kurtulalım :D

12 yaşındaki çocuk ergen olmaz ha kız olsa ergen denilebilir fakat erkekler 15 14 den başlar :D wolfteami kapattıralım beyler bişiler yapalım tekrar diyorum joygame oyunlarını oynayan çocuklar için bi ilçe seçelim hepsini oraya atalım onlar kendini öldürsün bizde kurtulalım :D

Hiç ellemeyelim bence öyle kalsın :D

geçtiğimiz günlerde charı albay yapayım diye kısa süre oynadım oyunun eski havası olmadığı gibi yaşı büyük pek kimsede yok 100 kişi gördüysem 99 tanesi oyuna para yatıran oyunculardı ve bu oyuncuların büyük kısmıda çocuk olduğu için oyunu bilmiyor paralı itemleriyle öldüğünde küfür edenimi dersin silkroad deyimiyle global atıp aylık 200 lira vs para yatırıyorum setim var klan arıyorum diyenlermi dersin rütbeni gorunce kanka olakmı diyen dersin oyunda ne tür çocukluk ararsan hepsini bulabileceğin bir hale gelmiş joygame wolfteam türkiye yayın haklarını kaybetse inanın küçük firmalardan hiç bir farkı kalmazdı veya mobil ödeme sistemleri olmasa gelir kaynakları büyük bi darbe yerdi.

geçtiğimiz günlerde charı albay yapayım diye kısa süre oynadım oyunun eski havası olmadığı gibi yaşı büyük pek kimsede yok 100 kişi gördüysem 99 tanesi oyuna para yatıran oyunculardı ve bu oyuncuların büyük kısmıda çocuk olduğu için oyunu bilmiyor paralı itemleriyle öldüğünde küfür edenimi dersin silkroad deyimiyle global atıp aylık 200 lira vs para yatırıyorum setim var klan arıyorum diyenlermi dersin rütbeni gorunce kanka olakmı diyen dersin oyunda ne tür çocukluk ararsan hepsini bulabileceğin bir hale gelmiş joygame wolfteam türkiye yayın haklarını kaybetse inanın küçük firmalardan hiç bir farkı kalmazdı veya mobil ödeme sistemleri olmasa gelir kaynakları büyük bi darbe yerdi.
En kötü tarafı para yatırıp kendilerini birşey sanmaları. :ent Adam tam takır setle gelmiş benim 2 mermiye kelleden gidince etmedik bırakmıyor.

En kötü tarafı para yatırıp kendilerini birşey sanmaları. :ent Adam tam takır setle gelmiş benim 2 mermiye kelleden gidince etmedik bırakmıyor.
benim oynadıgım zamanlar kafaya 4 kurşun felan anca nasıl can yapıyolarsa artık :D adamlar bi silah alıyolar 5 kere ayağımıza sıkıyolardı yerdeydik :D

Geri