• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes ergen değil

caner ve wolftim anıları
hiç sorma gardaş yıl 2008 hava çok soğuk pc salonda salonun kaloriferleri çalışmıyor ama ben wolftim kasıyorum peki neden ! BENDE İSTERİM GÜZEL BİR KURTUM OLSUN MİLLETİN ELİNDE ZEKİ KURTLAR BUZ KURTLAR ÇOCUKlar SORUYOR ANNE BENİM NEDEN GARDİYAN BİR KURTUM YOK DİYOR :(

benim oynadıgım zamanlar kafaya 4 kurşun felan anca nasıl can yapıyolarsa artık :D adamlar bi silah alıyolar 5 kere ayağımıza sıkıyolardı yerdeydik :D

Ben insan tarafıyla pek uğraşmazdım. Yine de insan tarafında yabana atılacak biri değilim. :D Her zaman zeki akardım. Tek seferde 73 kombo yaptım(düz zeki ile, pençe dışında başka birşeyim yoktu.) ve daha da yapamadım bu komboyu :D

Son düzenleme:

Ben insan tarafıyla pek uğraşmazdım. Yine de insan tarafında yabana atılacak biri değilim. :D Her zaman zeki akardım. Tek seferde 73 kombo yaptım(düz zeki ile, pençe dışında başka birşeyim yoktu.) ve daha da yapamadım bu komboyu :D
insanmısın la ? :D benim rekor x29 oda zaitsev ile camper modunda :D

:gf:

:D Yılların meyvesi o işler :) Sen gene iyisin. Ben Sniper kullanmayı hiç beceremem :D
bende labaratuar mı ne orası var orda kurt vs insan x35 yapmıştım :D o ağır makineli silah var ya öf :(

----------

[video=youtube;MbXuQU00XUM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MbXuQU00XUM[/video]

yaş 12 13 diyordukda 7 yaşındaki çocuk bile oynuyormuş ben vazgeçtim sakın bu oyun kapatılmasın bunlar lole felan gelir şimdi :D

Oyuna bazen girdiğimde ha bire sağ tık ile Combo yapmaya çalışan kurtlara headshot çakıp çaresizce küfür etmelerini izlemek çok hoşuma gidiyor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri