• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Herkes Masaüstü Resmini Atsın.(!)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben de eski masaüstümü atayım :D

188338_171716619544634_4597304_n.jpg

Bu düzenli hali.Normalde arka planı seçemezdim :grin
url=http://bit.ly/c25MCx]
n9zb5.jpg
[/url]

Masaustundeki bıoshock oyunu oynadınmı,oynadıysan memnunmusun indirmeyi düşünüyorumda ?
Orada görmüş olduğun oyunların hepsini oynadım ve bitirdim.Bioshock'a gelirşek şuan dünyanın en iyi oyunu. Genel puanlaması 9.4 veya 9.6 olması gerek. Görsel efekt ve sesler harika.Gerçekten senaryoda süper planlanmış.Oynadığım kadarıylada oyun kuantum fiziğini anlatıyor.

Son düzenleme:
kardeş biz lisede ev tesisatı yaptık demekki üniversitede köprü yapıyormuşuz :(

Okulda verilen ödevler emin ol daha basit , karanlıkta led yakmaktan bahsediyorlar.Ben hobi amaçlı , ayrıca öğrenmek için yapıyorum.İnan ki insanın kendi yaptığı birşeyin kullanması kadar haz veren birşey yok.5+1 salona attım , şimdi bu yaptıklarımı dinliyorum.

Geri