• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Heyecanlı bekleyiş ! [Son 1 Saat 35 Dakika]

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
crysis-3.png

Evet arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Crysis 3 ;

Amerika'da 19 Şubat 2013'te , Avrupa'da 22 Şubat 2013'te saat 00:00 da çıkıyor.Eee biz oyunu satın alanlarada beklemek düşüyor.Aranızda Crysis serisinin hastaları olabilir. (Benim gibi...)

Crysis 1'i 3 kere , Crysis Warhead'ı 2 kere , Crysis 2'yi 4 kere bitirmiş adamım ehehe :D Crysis 3'te bu sayıyı 8-10 yapmayı düşünüyorum.Bu Crysis serisini çok sevdiğim ve devamı için destek olmak istediğim için serinin son FPS türündeki oyununu satın aldım.Hepsini kaçak oynamışız , sonuncusunuda alalım değil mi ?

Oyunu şuanda bile satın alabilirsiniz.2 paket var ; (Saat 00:00'dan itibaren Serial Kodu verilecek.)

Crysis 3 Hunter Edition (54.99 ¤) : http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.249095600
Crysis 3 Deluxe Edition (69.99 ¤) : http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.257683700/sac.true

Benim satın aldığım paket (Deluxe Edition) tüm serisinin hastası olduğum için bunu aldım.Paket içeriği ;

Crysis® 3 Digital Deluxe Edition - 69.99 ¤
Crysis® 2 Maximum Edition - 34.99 ¤ yerine 0.00 ¤
Crysis® 3 Soundtrack - 0.00 ¤
Crysis® 3 Hunter Edition - 54.99 ¤ yerine 0.00 ¤
Crysis® 1 - 14.99 ¤ yerine 0.00 ¤
Crysis® 3 Digital Deluxe Edition Bonus Content - 0.00 ¤
Crysis® 3 Stalker Pack & Brawler Pack - 0.00 ¤

Maxigame ailesinden - Crysis oyununun hastası olanlar veya Crysis 3 oyununu satın alanlarla tanışmak isterim :D Bir grup kurarız. Herkeze heyecanlı bekleyişler :D

Skype adresim : black3dition

Dostum sen galiba zenginsin :D Ben şahsen 69.99 ¤ veripte o oyunu oynayamam içim el vermez :D

Oyun almak icin zengin olmak gerekmiyor arkadaslar ben kendi harcliklarimi biriktirerek aldim oyunu oyunu almaya crysis 2 yi bitirdigimde karar verdim.O gunden bu yana 150 160 tl biriktitmek zor olmasa gerek gunluk 10 tl okul harcliginizin 5tl sini bile benim gibi biriktirebilirsiniz.

Aynen öyle bunun zenginlikle alakası yok nası sigar içen her gün 10 lira bir sigaraya veriyorsa buda hobi en basit örnek :) bende bir çok oyun satın aldım ama crysis orjin hiç almadım sadece 2yi oynadım ama çok kaliteli bir oyun olduğu çok belli 3 kat kat daha güzeldir o parayı hakeder bence

Bende hastasıyım fakat fakir hastalardan benim heycanım 2x hem oyunu hemde skidrowu bekliycem için :D
Ama oyunu cafede oynıycam cryengine 3 son en iyi performanta oynamak için server pcleri gibi pc lazım açıkçası :D

Son düzenleme:
hocam madem o kadar hastasısın kutulu alsaydınya,ben crysis 2 yi aldım 3 ü almayı düşünmüyorum

Demişler oyuna okadar para verilirmi. U len adamın sigarası yoktur birşeyi yoktur verir verir size mi hesap verecek? Belki ona görede sizin aldıgınız 1.5 bin liralık telefonlar gereksiz. Ne diyeceksin bu duruma? Herkesin zevki kendine.

asıl free2play oynayan zengindir.Sürekli para yatırman gerekir alacaksın orjinal oyun bakacaksın keyfine herkes eşit çoluk yok çocuk yok hile yok hurda yok mis.
bizim ülkemizde saçma bir anlayış hakim oyun alırsın zengin derler gider kendi öbür ay free2play oyuna 50 lira basar.

Ben ona para vermem bedava link var nasıl olsa :D ne uğraşıcanki para ile biraz araştır bedava indir

Geri