• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Heyecanlı bekleyiş ! [Son 1 Saat 35 Dakika]

Niyeyse bi siz akıllısınız siz oyunun 5 saatlik Single Playerini bitirip oyunu siliyorsunuz.Ben Multiplayer akacağım önemli olan o bedava oynayabiliyorsan oyna ?
fikret alıştı bizim millet free2play altından para vermeye böyle oyunlara gelincede paramı verilir demeye :)

Niyeyse bi siz akıllısınız siz oyunun 5 saatlik Single Playerini bitirip oyunu siliyorsunuz.Ben Multiplayer akacağım önemli olan o bedava oynayabiliyorsan oyna ?

Tamam oynanır linkini buldukdan sonra ha sen şimdi oynuyosun ben 2 veya 3 hafta sonra oynicam ama oynicammı oynamicammı haticeye değil neticeye bakıcan :)

fikret alıştı bizim millet free2play altından para vermeye böyle oyunlara gelincede paramı verilir demeye :)

Aynen öyle kanka millet alışmış soyulmaya ...

Tamam oynanır linkini buldukdan sonra ha sen şimdi oynuyosun ben 2 veya 3 hafta sonra oynicam ama oynicammı oynamicammı haticeye değil neticeye bakıcan :)

2-3 hafta sonra multiplayer'mi oynayacaksın ? Dalga geçiyor olmalısın.Bu insanların aldığı önlemleri bilmiyorsun.Ayrıca hiçbir online oyunda crack ile rahat edemezsin.Sonuçta online bir oyun ve dakika başı saat başı lisans kontrolü yapıyorlar... Ha çıkmazmı elbet bir gün belki çıkar Multiplayer'in bile Crack'i ama en az 7 8 ay çıkmaz ;) Bütün oyunlarda bu olay böyle ... Ayrıca Multiplayerin amacı ney ? Bir karakter yapılandırıp son levele ulaşmak ve isim yapmak , silah vs açmaktır.Senin 7 8 ay sonra oynıcağın Crack iki günde bir eskicek yenisinin çıkmasını beklicen.Kurmak ayrı dert ,hep sorun çıkacak.Günde 10 kere banlanıcaksın yeni üyelik açıcaksın.2Lw olucaksın yine banlanıcaksın , ne olacak zevk alacakmısın ? Girip iki adam öldürüm ban yemek seni eğlendirecekmi ?

Ayrıca bu adamlar neyden para kazanıp sana milyon dolarlık oyun yapıyorlar ?Senin kara kaşına gözüne mi ? Böyle diyipte alanları bari ezme !

Son düzenleme:
Geri