• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hgsunucular hakkında?

misterMagic

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eki 2012
Puanı
3
Merhaba, her konuda anlaşmaya vardığım hgsunucuların henüz ödemesini yapmadım ve yapmadan önce bir araştırmak istedim. Maxigame sakinleri, daha önce bu firmadan hizmet alanlar varsa gerçek görüşlerini belirtirseler bana çok yardımcı olurlar. Çoğu sunucu firmasının bir çok topici var şikayetvar.com da bu firmanın da var ama 2 topic biri kaldırılmış geri çekilmiş sonradan yani totalde 1. Var gibi.
Bir de burada araştırmak istedim lütfen gerçekten hizmet alanlar yazsın, çok teşekkürler. İyi forumlar.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=288797]Provider[/MENTION] kabul eder mi bilmem ama 3-5 gün referans alıp, sunucu performansına göz atabilirsin. Hoşuna gitmezse almazsın. :)

[MENTION=288797]Provider[/MENTION] kabul eder mi bilmem ama 3-5 gün referans alıp, sunucu performansına göz atabilirsin. Hoşuna gitmezse almazsın. :)
Kullanıcı adını biliyorsunuz, tanıyor musunuz şahsen acaba? Sadece bildiğinizi söylerseniz çok sevinirim. Güvenilir mi? [MENTION=207644]pureLove[/MENTION]

Hayır, şahsen tanımıyorum. Sadece size öneri vermek istedim. :)
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Siz global moderatörlük yaptınız diye biliyorum şuan ki rütbenizi maalesef göremiyorum tapatalk dolayısıyla.
Sanıyorum ki ufak bir araştırma yapsanız, o firmayla çalışan arkadaşlarınız olur, bilgi sahibi olur. Bana çok yardımcı olursunuz çünkü büyük bir meblağ bağlayacağım..
Saygılar...

Merhaba, her konuda anlaşmaya vardığım hgsunucuların henüz ödemesini yapmadım ve yapmadan önce bir araştırmak istedim. Maxigame sakinleri, daha önce bu firmadan hizmet alanlar varsa gerçek görüşlerini belirtirseler bana çok yardımcı olurlar. Çoğu sunucu firmasının bir çok topici var şikayetvar.com da bu firmanın da var ama 2 topic biri kaldırılmış geri çekilmiş sonradan yani totalde 1. Var gibi.
Bir de burada araştırmak istedim lütfen gerçekten hizmet alanlar yazsın, çok teşekkürler. İyi forumlar.

Ben tavsiye etmiyorum daha önce hgsunucular ile çalıştım yeterli verim alamadım,network ağlarından sürekli sorun yaşanıyor anlık mesajlara cevap var ,hafta sonu yok fakat sunucu özellikleri 5 para etmez. Özelden iletişim kurarsan yardımcı olurum sunucu hakkında fakat hgsunucular şahsen tavsiye etmiyorum şöyle söyliyeyim bu platfrom girmeye çalışan yeni arkadaşlarımız bu tip insanların kucağına çok çabuk düşer ama hadi yine iyisin akıllılık ederek konu açmışsın bilgi sahibi olmak istemişsin,bende senin bu girişiminden dolayı kutluyor bu adamlardan uzak dur diyorum sağlıcakla..

Hizmeti almada, iletişimde vs problem yaşamazsın ama memnun kalır mısın orasını bilemem. Benim tavsiyem yüksek meblağlar yatırmadan önce kendinizi denemek ve işleri öğrenmek için ufak meblağlar ile hgsunucular firmasıyla çalışabilir tecrübe kazanabilirsiniz.

Ben tavsiye etmiyorum daha önce hgsunucular ile çalıştım yeterli verim alamadım,network ağlarından sürekli sorun yaşanıyor anlık mesajlara cevap var ,hafta sonu yok fakat sunucu özellikleri 5 para etmez. Özelden iletişim kurarsan yardımcı olurum sunucu hakkında fakat hgsunucular şahsen tavsiye etmiyorum şöyle söyliyeyim bu platfrom girmeye çalışan yeni arkadaşlarımız bu tip insanların kucağına çok çabuk düşer ama hadi yine iyisin akıllılık ederek konu açmışsın bilgi sahibi olmak istemişsin,bende senin bu girişiminden dolayı kutluyor bu adamlardan uzak dur diyorum sağlıcakla..
Çok teşekkür ederim, tavsiye edebileceğiniz bir yerler vardır diye umuyorum, lütfen özelden dönüş yapar mısınız? İlgi ve alakanız için ve güzel Söylemleriniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. [MENTION=296303]ashley09[/MENTION]

Hizmeti almada, iletişimde vs problem yaşamazsın ama memnun kalır mısın orasını bilemem. Benim tavsiyem yüksek meblağlar yatırmadan önce kendinizi denemek ve işleri öğrenmek için ufak meblağlar ile hgsunucular firmasıyla çalışabilir tecrübe kazanabilirsiniz.
Değerli geribildirimleriniz, tavsiyeniz için çok teşekkür ederim, saygılar...

Ben hgsunucular kullanıyorum yaklaşık olarak 3 yıldır devamlı müşterisiyim , Ağ sorunları benim bildiğim kadarıyla radore verimerkezi alt yapısını değiştirirken oldu ve bu sorun sadece hgsunucularda olmadı

- - - Updated - - -

Donanımhaber - R10 forum sitesi ondan sonra dahabirçok Sunucu satan resmi hosting firması etkilendi size örnek bir konu linki atabilirim Yani şuanda hgsunucularda sorun yaşamadım mümnkün olduğunda hızlı yanıt veriyorlar

- - - Updated - - -

, edit işlemlerinide beğeniyorum uygun fiyatlardan istediğiniz herşeyi yapabiliyorlar , + olarakta Sunucularda ddos korumaları var yurtiçi 2gb - yurtdışından saldırı gelirse otomatik yurtdışına kendisi kapatıyor zaten böyle bir özelliğide var Ben açıkçası memnunum tavsiye ederim güvenilir firmadır

- - - Updated - - -

radore erisim sorunu yazarsanız googlede detaylı bilgilendirmeler vardır kimseyi karalamamak gerekir

- - - Updated - - -

adamlar en azından dolandırıcı değil başka firmalara güvenemiyorum şuanda

Dostum ben yaklasık 2 yıl falan oldu hizmetleri iyi ilgileniyolar sunucularıda iyi gayet güzel tavsiye ederim elinden geldikleri kadarda yardımcıda oluyolar firma iyi şahsen ben sunucu ihtiyacımı ordan karsılıyorum memnunum

İstediğiniz oyun özelliklerini PM atabilir misiniz? Yardımcı olmak isterim.

Ben hgsunucular kullanıyorum yaklaşık olarak 3 yıldır devamlı müşterisiyim , Ağ sorunları benim bildiğim kadarıyla radore verimerkezi alt yapısını değiştirirken oldu ve bu sorun sadece hgsunucularda olmadı

- - - Updated - - -

Donanımhaber - R10 forum sitesi ondan sonra dahabirçok Sunucu satan resmi hosting firması etkilendi size örnek bir konu linki atabilirim Yani şuanda hgsunucularda sorun yaşamadım mümnkün olduğunda hızlı yanıt veriyorlar

- - - Updated - - -

, edit işlemlerinide beğeniyorum uygun fiyatlardan istediğiniz herşeyi yapabiliyorlar , + olarakta Sunucularda ddos korumaları var yurtiçi 2gb - yurtdışından saldırı gelirse otomatik yurtdışına kendisi kapatıyor zaten böyle bir özelliğide var Ben açıkçası memnunum tavsiye ederim güvenilir firmadır

- - - Updated - - -

radore erisim sorunu yazarsanız googlede detaylı bilgilendirmeler vardır kimseyi karalamamak gerekir

- - - Updated - - -

adamlar en azından dolandırıcı değil başka firmalara güvenemiyorum şuanda
Geribildiriminiz için çok teşekkür ederim.

Dostum ben yaklasık 2 yıl falan oldu hizmetleri iyi ilgileniyolar sunucularıda iyi gayet güzel tavsiye ederim elinden geldikleri kadarda yardımcıda oluyolar firma iyi şahsen ben sunucu ihtiyacımı ordan karsılıyorum memnunum
Geribildiriminiz için çok teşekkür ederim.

silkroad private için kulanılıyor sanırım bu sunucu olayı, yapmayın etmeyin bu oyundan fayda yok kâr etsen bile millet söve söve oynuyor 2 hafta dolmadan belli nedenler yüzünden kapanıyor.

hiç bulaşmamak en akıllıcası.

silkroad private için kulanılıyor sanırım bu sunucu olayı, yapmayın etmeyin bu oyundan fayda yok kâr etsen bile millet söve söve oynuyor 2 hafta dolmadan belli nedenler yüzünden kapanıyor.

hiç bulaşmamak en akıllıcası.
Yüksek meblağ da yatırım yapacağım kendime sövdürmek için para verecek halim yok. Bu konuda bir genelleme yapılmamalı. 5 parmağın 5ide bir değil. En nihayetinde bu işi hakkını vererek yapan kişi sayısı da muazzam seviyelerde. Oyunum uzun soluklu olacak inşallah. Ayrıca kullanıcılarım için öneri, şikayet platformu da düşünüyorum. Sadece o öneri ve şikayetleri değerlendirecek, okuyacak bir kişi başında olacak. Mantıklı şeyler talep edilirse tabii ki yapılacak. Teşekkürler yorum için.

Yüksek meblağ da yatırım yapacağım kendime sövdürmek için para verecek halim yok. Bu konuda bir genelleme yapılmamalı. 5 parmağın 5ide bir değil. En nihayetinde bu işi hakkını vererek yapan kişi sayısı da muazzam seviyelerde. Oyunum uzun soluklu olacak inşallah. Ayrıca kullanıcılarım için öneri, şikayet platformu da düşünüyorum. Sadece o öneri ve şikayetleri değerlendirecek, okuyacak bir kişi başında olacak. Mantıklı şeyler talep edilirse tabii ki yapılacak. Teşekkürler yorum için.

En iyi dediğimiz oyunlara bak ne kadar dayanabiliyor :)
yine de bol şans.

En iyi dediğimiz oyunlara bak ne kadar dayanabiliyor :)
yine de bol şans.
Şans, hazırlık ve fırsatın buluştuğu bir köşe başıdır. Felsefesine inananlardanım. Çok teşekkür ederim. Hitsro tarihçesini araştır en az 4 senesi var.

Ödemeni yaptın mı bilmiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sana 1 hafta der 1 ayda editleri tamamlandı denilen sunucuyu alırsın hopp boş editsiz db vermiş sana.. Düzelt dersin onlar ekstra der alabildiğince paranı almaya çalışır ve sonra hiç bişey yapmadan ortada bırakır seni. Burada 2 yıldır kullanıyorum 3 yıldır kullanıyorum diye yazanlar da ya kendisidir yada yalakları falandır. Ben aldım yaklaşık 4.000 TL çöpe gitti. Sunucu açıldığı saatte patladı. Ve araya bir dünya tanıdık soktum, uğraştım ettim bu kadarını yaptı. Benim yorumumu boş bulup denemek istersen para senin, zaman senin istediğin gibi tecrübe edinebilirsin.. Ben sana şuna git buna gitte demeyeceğim çünkü bunu karalayıp başkasını översem diyeceksin ki reklam kokan hareketler.. Hgsunucu en son çaren olsun benden söylemesi.

Geri