• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hgsunucular hakkında?

Ödemeni yaptın mı bilmiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sana 1 hafta der 1 ayda editleri tamamlandı denilen sunucuyu alırsın hopp boş editsiz db vermiş sana.. Düzelt dersin onlar ekstra der alabildiğince paranı almaya çalışır ve sonra hiç bişey yapmadan ortada bırakır seni. Burada 2 yıldır kullanıyorum 3 yıldır kullanıyorum diye yazanlar da ya kendisidir yada yalakları falandır. Ben aldım yaklaşık 4.000 TL çöpe gitti. Sunucu açıldığı saatte patladı. Ve araya bir dünya tanıdık soktum, uğraştım ettim bu kadarını yaptı. Benim yorumumu boş bulup denemek istersen para senin, zaman senin istediğin gibi tecrübe edinebilirsin.. Ben sana şuna git buna gitte demeyeceğim çünkü bunu karalayıp başkasını översem diyeceksin ki reklam kokan hareketler.. Hgsunucu en son çaren olsun benden söylemesi.
Yorumunuzun benim için önemli olduğunu söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri