• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiv Virusu (AIDS) Test Sonuclarim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Oncelikle merhaba arkadaslar. Bu konunun hic sakasi olmadigini bizzat basima gelince anladim. Bundan 75 gun kadar once supheli bir cinsel iliskim olmustu (korunmasiz). İlk baslarda onemsemiyordum. Sonradan arastirdigim zaman bunun ne kadar tehlikeli sonuclara yol acacagini ogrendim ve icime bir kurt dustu. Sonuc olarak bulasma riski var. Hastaneye gittim ve gerekli gunumun testini yaptirdim. Bunun ayri ayri farkli test gunleri var. Ben 30-90 gun arasi testimi yaptirdim. 6 ay sonra tekrar yaptirmam gerekiyor. Cunku bu testlerin %100 net sonucu yok. %99 ve %98 dogru sonuc veriyor bu araliktaki testler. Fakat 6. Ay ve sonrasinda %100 olarak net sonuc veriyor.

Bunu neden actim? Benim durumumda olan arkadaslar varsa ihmal etmesinler. Bunun ihmale gelecek sakasi yok cunku. Altta da sonuc resmimi paylasiyorum. Çok şükür ilk testim Negatif çıktı. Sonrası da var bu işin tabi;

09fc2be29dee2584ced85d947c9ba4b2.jpg

Hayırlısı be gülüm. :D Şaka maka, sağlığın şakası olmaz arkadaşlar. Dikkatli olalım. :D

Yarın öbür gün idrar tahlillerinide koyarlar buraya.

Bende hangi "HERO" çıkıp bu şekilde yorum yapacak diyordum, şanslı kişi senmişsin. Arkadaşım, bu tür konularda "HERO" moduna girmekten vazgeçin. İşin içinde sağlık varsa, idrar tahlilimi de çeker koyarım. Sen o güzel kafanı bu tür "HERO" düşünceleriyle yorma :)

Bende hangi "HERO" çıkıp bu şekilde yorum yapacak diyordum, şanslı kişi senmişsin. Arkadaşım, bu tür konularda "HERO" moduna girmekten vazgeçin. İşin içinde sağlık varsa, idrar tahlilimi de çeker koyarım. Sen o güzel kafanı bu tür "HERO" düşünceleriyle yorma :)
[MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION] bak senden bahsediyor arkadaş.

Öncelikle arkadaşın falan değilim bunu bil. Burada kimsenin de senden korunma eğitimi almasına gerek yok, özel hayatını ortaya dökmek içinde neden bu kadar çaba sarfettiğini anlamıyorum.

Öncelikle arkadaşın falan değilim bunu bil. Burada kimsenin de senden korunma eğitimi almasına gerek yok, özel hayatını ortaya dökmek içinde neden bu kadar çaba sarfettiğini anlamıyorum.
Kendi adina konusmaktan vazgec. Bu forum sana hitap etmiyor cunku. Burada bir suru adam var. Belki de bu olaylardan bir haber. Ayrica, ozel hayatimi buraya dokmeye neden caba sarfedeyim? Beni bu forumda tanir herkes zaten. O degilde, sana ne oluyor onu ben cozemedim. Sana kim kemik atti da havliyorsun?

Kendi adina konusmaktan vazgec. Bu forum sana hitap etmiyor cunku. Burada bir suru adam var. Belki de bu olaylardan bir haber. Ayrica, ozel hayatimi buraya dokmeye neden caba sarfedeyim? Beni bu forumda tanir herkes zaten. O degilde, sana ne oluyor onu ben cozemedim. Sana kim kemik atti da havliyorsun?

Ukala tavırlarından sadece benim rahatsız olmadığım açık ergen laflarınada başladın giderek seviyesizleşiyorsun istediğini yap harcadığım zamana değmezsin.

Ukala tavırlarından sadece benim rahatsız olmadığım açık ergen laflarınada başladın giderek seviyesizleşiyorsun istediğini yap harcadığım zamana değmezsin.

Bana karşı düzgün kelimeler ile hitap eden kişiye daima aynı şekilde hitap ederim. Bu hayattaki en büyük takıntılarımdan biri de saygıdır. Karşımdaki bana saygılı ise daha çok saygılı olurum, saygısız ise bin kat saygısız olurum. Anlayabiliyorsun değil mi? Durduk yere çatacak yer arıyorsun.

hayır müdür hastalığın bulunduğu zümre kötü or*spularda :D yarın öbürgün töbe töbe or*spu musun mert deseler ne dicen girme usta böyle toplara :D karı karı diye öldünüz mü :D

iyide bro diyelim pozitif cıktı (Allah Korusun) Yapcak bişi yokki tedavisi yok yani bunu ha bil ha bilme ?

iyide bro diyelim pozitif cıktı (Allah Korusun) Yapcak bişi yokki tedavisi yok yani bunu ha bil ha bilme ?
Hayir, tedavisi var. Bunda onemli olan en erken zamanda teshis edilmesi. Hiv virusu aslinda AIDS degil. Tedavi edilmedikce bagisiklik sistemini tamamen cokertmeye baslayinca AİDS'e ceviriyor. Vucuda girdikten ilk 4-10 sene arasinda hic bir belirti vermiyor bu Hiv virusu ve bu surecte bagisiklik sistemini komple cokertiyor. Elden ayaktan komple dusuyorsun zaten bu asamada. Ondan oncesi, yani erken teshiste bu Hiv virusunun ilerlemesi tedaviler ile yavaslatiliyor ve bagisiklik sistemi guclu tutulmaya calisiliyor. Bu sayede virus kanda olsa bile belirtilerini yasamadan ve elden ayaktan dusmeden hayatina devam edebiliyor virusu tasiyan kisiler

Hayir, tedavisi var. Bunda onemli olan en erken zamanda teshis edilmesi. Hiv virusu aslinda AIDS degil. Tedavi edilmedikce bagisiklik sistemini tamamen cokertmeye baslayinca AİDS'e ceviriyor. Vucuda girdikten ilk 4-10 sene arasinda hic bir belirti vermiyor bu Hiv virusu ve bu surecte bagisiklik sistemini komple cokertiyor. Elden ayaktan komple dusuyorsun zaten bu asamada. Ondan oncesi, yani erken teshiste bu Hiv virusunun ilerlemesi tedaviler ile yavaslatiliyor ve bagisiklik sistemi guclu tutulmaya calisiliyor. Bu sayede virus kanda olsa bile belirtilerini yasamadan ve elden ayaktan dusmeden hayatina devam edebiliyor virusu tasiyan kisiler

Hmm Ama Ömür Boyu Tedavidesin . Gerçi Yapcak Bişey Yok Mecbur :D

Hmm Ama Ömür Boyu Tedavidesin . Gerçi Yapcak Bişey Yok Mecbur :D
Evet, omur boyu tedaviye mahkum malesef bu virusu tasiyan kisiler. Ama oda iyi bir sey bence, virus kanda oldugu halde belirti yasamiyorsun ve elden ayaktan dusmuyorsun. En azindan, belirti yasamaktan falan iyidir :D

Saçlarıda bir tuhaf zaten dediğin kızla ilgili açtığın konunun devamı mı oluyor bu ? :D

net belirtileri neler bu hastalığın hocam? Birde uzun yıllar kendisini saklayabiliyormuş bu virüs.Durduk yere kıllandırdın benide görüyonmu :D :D

ben sağ elime sordum daha önce korunmasız bi ilişkin oldumu diye hayır dedi. güveniyorum sağ elime virüs felan bulaştırmaz bana :D

Geri