• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiv Virusu (AIDS) Test Sonuclarim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
​Astoria;35640232' Alıntı:
net belirtileri neler bu hastalığın hocam? Birde uzun yıllar kendisini saklayabiliyormuş bu virüs.Durduk yere kıllandırdın benide görüyonmu :D :D
Hiv virusu vucuda girdikten ilk 1-6 hafta arasinda akut enfeksiyonlari gecirebiliyorsun (faranjit, yuksek ates, agizda beyaz yara, vucut dokuntusu - ciban, sivilceler, isilik gibi, ishal) gibi. Tabi bu Hiv virusunun etkisi de olmuyor. Sonucta iliski sirasinda bir cok hastaligi da alabilirsin. Bu yukarda saydiklarimdan hepsini gecirdim ben. En cok bundan killandim zaten. Sonrasinda ise duzeliyorsun ve 4-10 sene boyunca hic bir belirti vermeden hizla ilerlemeye ve bagisiklik sistemini cokertmeye devam ediyor. Sonrasi AIDS ve AIDS'e bagli kanser hastaliklari olarak devam ediyor.

----------

Saçlarıda bir tuhaf zaten dediğin kızla ilgili açtığın konunun devamı mı oluyor bu ? :D
Hayir, bu baska bir kiz :D

tabiki böyle testler önemli fakat onun yerine zinada yapmazsan zaten böyle birşey insanın başına gelmez :) :)

kendinizi eşlerinize saklayın diyordu bir büyügumuz :) :)

Öncelikle arkadaşın falan değilim bunu bil. Burada kimsenin de senden korunma eğitimi almasına gerek yok, özel hayatını ortaya dökmek içinde neden bu kadar çaba sarfettiğini anlamıyorum.
Sana katılıyorum bir kaç kez konusunu görmüştüm bu arkadaşın cinsel ilişki konuları felan açıyordu yok şöyle oldu yok böyle oldu dediğin gibi özel hayatını buralara dökmek için elinden geleni yapıyor :D

Sana katılıyorum bir kaç kez konusunu görmüştüm bu arkadaşın cinsel ilişki konuları felan açıyordu yok şöyle oldu yok böyle oldu dediğin gibi özel hayatını buralara dökmek için elinden geleni yapıyor :D
Sadece 1 kere actim. Oda, acemiligimden ve bilgisizligimden ileri gelen bir olaydi ve bunu buradaki kisilerle paylastim akil alabilmek icin. Gidecek, soyleyecek kimsem yoktu cunku. Ama sizler bunu bu sekilde anlayacak ve yorumlayacak kadar akillisiniz. Ne diyeyim, varsin siz oyle bilmeye devam edin.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar burası bazı kurallara uyulduğu sürece herkesin özgürce paylaşım yapabileceği bir platform. Açılan her konuya yorum yapmak veya beğenmek zorunda değilsiniz. Beğenmediğinizi de pekala saygılı ve kırıcı olmayacak şekilde dile getirebilirsiniz ama bunu tartışmaya çevirmeniz ve ego tatmini moduna sokmak gerçekten gereksiz ve saçma sapan bir durum. Birilerine laf sokalım derken kendinizi gülünç ve komik duruma sokuyorsunuz farkında olmadan.

Kimsenin size cinsel eğitim veya korunma eğitimi vermeye çalışma gibi bir çabası yok, arkadaş başından geçen bir olay sonucunda durumu burada paylaşmak istmeiş. İsteyen bundan birşey çıkarır istemeyen çıkarmaz. Herkes kendi hür iradesi doğrultusunda davranmakta özgür. Kimse size illede benim yazdıklarımdan birşey öğrenin diye başınıza silah dayamamış. Gelip sanki burada size zorla birşey öğretilmeye çalışıyor gibi tatsızlık çıkarmanız gerçekten hoş değil, lütfen biraz sağduyulu davranın ve böyle saçmalıkların içine sokmayın kendinizi.

Arkadaşlar burası bazı kurallara uyulduğu sürece herkesin özgürce paylaşım yapabileceği bir platform. Açılan her konuya yorum yapmak veya beğenmek zorunda değilsiniz. Beğenmediğinizi de pekala saygılı ve kırıcı olmayacak şekilde dile getirebilirsiniz ama bunu tartışmaya çevirmeniz ve ego tatmini moduna sokmak gerçekten gereksiz ve saçma sapan bir durum. Birilerine laf sokalım derken kendinizi gülünç ve komik duruma sokuyorsunuz farkında olmadan.

Kimsenin size cinsel eğitim veya korunma eğitimi vermeye çalışma gibi bir çabası yok, arkadaş başından geçen bir olay sonucunda durumu burada paylaşmak istmeiş. İsteyen bundan birşey çıkarır istemeyen çıkarmaz. Herkes kendi hür iradesi doğrultusunda davranmakta özgür. Kimse size illede benim yazdıklarımdan birşey öğrenin diye başınıza silah dayamamış. Gelip sanki burada size zorla birşey öğretilmeye çalışıyor gibi tatsızlık çıkarmanız gerçekten hoş değil, lütfen biraz sağduyulu davranın ve böyle saçmalıkların içine sokmayın kendinizi.

Haklısın Ümit abi herkes kurallar çerçevesinde özgürce düşüncesini belirtebilir.Benim özgür düşüncemde bilginin neredeyse ışık hızında yayıldığı sanal ortamda mahremiyetimizi bu kadar ortaya dökmemizin doğru olmadığı.Bunu belirtirkende bende kimsenin başına silah dayamıyorum.

Son düzenleme:
Haklısın Ümit abi herkes kurallar çerçevesinde özgürce düşüncesini belirtebilir.Benim özgür düşüncemde bilginin neredeyse ışık hızında yayıldığı sanal ortamda mahremiyetimizi bu kadar ortaya dökmemizin doğru olmadığı.Bunu belirtirkende bende kimsenin başına silah dayamıyorum.

O onun tercihi, birşey diyemezsin. Söylediğin gibi isteyen idrar testi sonucunu bile koyabilir ben bunda bir kusur veya yanlışlık görmüyorum. Sen istemezsen koymazsın böyle şeyleri, ama koyanlara da birşey deme hakkın yok maalesef.

Hocam öncelikle çok ama çok geçmiş olsun diliyorum. Bende sağlıkçıyım, 112'deyim. Gerçekten böyle birşeye önem verip, utanmadan gidip testinizi yaptırmanız çok doğru bir hareket. İnanın hani yaptığından utanıp gidemeyen insanlar bile var. Diğer testlerinizinde yüzünüzü güldürmesi dileğimle tekrardan çok geçmiş olsun diliyorum.

O onun tercihi, birşey diyemezsin. Söylediğin gibi isteyen idrar testi sonucunu bile koyabilir ben bunda bir kusur veya yanlışlık görmüyorum. Sen istemezsen koymazsın böyle şeyleri, ama koyanlara da birşey deme hakkın yok maalesef.
Yıllardır bu forumdayız çoğu kişi az çok birbirini tanıyor yapılan eleştirilere kapalı kalıp karşıdaki kişiye cephe almanın kişinin kendisine bir yarar sağlayacağını sanmıyorum.Burada düşüncelerimizi paylaşmamızın amaçlarından biride hatalarımızı görüp kendimizi daha iyi bir duruma getirmek değilse özür dilerim ben yıllarca yanlış bir platformda bulunmuşum.

Yıllardır bu forumdayız çoğu kişi az çok birbirini tanıyor yapılan eleştirilere kapalı kalıp karşıdaki kişiye cephe almanın kişinin kendisine bir yarar sağlayacağını sanmıyorum.Burada düşüncelerimizi paylaşmamızın amaçlarından biride hatalarımızı görüp kendimizi daha iyi bir duruma getirmek değilse özür dilerim ben yıllarca yanlış bir platformda bulunmuşum.

Doğru Eleştiri ve düşünce belirtme şekli : Kardeşim burası halka açık bir platfrom mahremiyetine biraz daha özen gösterirsen daha iyi olacağı kanısında veya düşüncesindeyim.

Yanlış Eleştiri ve düşünce belirtme şekli : Yakında idrar tahlilleride gelmeye başlar (Neden halt yemeye koydun ki bunu der gibi)

Kimse size eleştiri yapmayın, düşüncelerinizi belirtmeyin demedi, sadece doğru şekilde yapın kırıcı olmayın diyoruz. Siz eleştiri yapmaktan çok kırıcı olup ego tatmini sağlamaya çalışıyorsunuz bunun yanlış olduğu size söylendiğinde ise aaa burası özgür bir platform eğer eleştiri yapamayacaksam yanlış platformdayım diyip suçu karşınızdakine yıkıp aradan sıyrılmaya çalışıyorsunuz. Rica ediyorum biraz yanlışlarınızı görün hatalarınızı kabullenip kendinize biraz çeki düzen verin. Herşeyin bir usulü ve adabı var, bu usül ve adab çerçevesinde hareket ederseniz kimse size neden eleştiri yapıyorsunuz demez.

Bir yanlışı başka bir yanlış yaparak çözemezsiniz. Eğer birşeyleri düzeltmek istiyorsanız yıkıcı eleştiri yerine yapıcı eleştiri yapmalısınız.

Doğru Eleştiri : Kardeşim burası halka açık bir platfrom mahremiyetine biraz daha özen gösterirsen daha iyi olacağı kanısında veya düşüncesindeyim.

Yanlış Eleştiri : Yakında idrar tahlilleride gelmeye başlar (Neden koydun ki bunu der gibi)

Kimse size eleştiri yapmayın demedi, sadece doğru şekilde yapın kırıcı olmayın diyoruz. Siz eleştiri yapmaktan çok kırıcı olup ego tatmini sağlamaya çalışıyorsunuz bunun yanlış olduğu size söylendiğinde ise aaa burası özgür bir platform eğer eleştiri yapamayacaksam yanlış platformdayım diyip suçu karşınızdakine yıkıp aradan sıyrılmaya çalışıyorsunuz. Rica ediyorum biraz yanlışlarınızı görün hatalarınızı kabullenip kendinize biraz çeki düzen verin. Herşeyin bir usulü ve adabı var bu usül ve adab çerçevesinde hareket ederseniz kimse size neden eleştiri yapıyorsunuz demez.

Doğru söylüyorsun Ümit abi buda benim hatam.1.5-2 Yıl kadar önce Nursis adlı üye başka bir konuda bana bu şekilde kırıcı sözler sarfetmişti ben bunu ciddiye almadım fakat 5-6 ay kadar önce forumdan yardım isteyen birine aynı şekilde davrandığını görünce bende onun bu dilden anlayacağını düşündüm imzasında da belirtiyor bunu sanırım.

O yanlış yapmışsa sen de onun yaptığı yanlışı mı yapacaksın ? Yukarda bir önceki mesajında yıllardır bu forumdayım hataları görünce uyarıp düzeltmek istiyorum dedin, sence hatalar bu şekilde mi düzeltilir ? Hatayı başka bir hata yaparak mı düzelteceksin ? O zaman ondan ne farkın kaldı ?

O yanlış yapmışsa sen de onun yaptığı yanlışı mı yapacaksın ? Yukarda bir önceki mesajında yıllardır bu forumdayım hataları görünce uyarıp düzeltmek istiyorum dedin, sence hatalar bu şekilde mi düzeltilir ? Hatayı başka bir hata yaparak mı düzelteceksin ? O zaman ondan ne farkın kaldı ?

Herkes hata yapar sen bana kırıcı olduğumu söylediğinde ben bunu düşündüm ve kabullendim bu davranışımın sebebinide açıkladım :)

O halde bahane üretmek yerine tamam hatalıyım bundan sonra dikkat ederim demen yeterliydi ;) Neyse uzatmaya gerek yok.

Hocam öncelikle çok ama çok geçmiş olsun diliyorum. Bende sağlıkçıyım, 112'deyim. Gerçekten böyle birşeye önem verip, utanmadan gidip testinizi yaptırmanız çok doğru bir hareket. İnanın hani yaptığından utanıp gidemeyen insanlar bile var. Diğer testlerinizinde yüzünüzü güldürmesi dileğimle tekrardan çok geçmiş olsun diliyorum.

Çok teşekkür ederim anlayışınız için. İşte, asıl anlatmak istediğim şey buydu benim. Fakat bazı arkadaşlar olayı çoook ayrı yerlere çektikleri ve gözlerinin önünde olan şeyleri göremedikleri için bu şekilde algılandım. Olsun sağlık olsun :)

Bu arada, bu forumda en anlayışlı ve olgun düşünen insanlardan biri olan [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Ümit abi her zaman ki gibi anlayışını bir kere daha gösterdi. Sana da teşekkür ediyorum bu düşüncelerinden dolayı abi. Asıl mesele, olgun ve anlayışlı düşünebilmekte :)

olm siz niye böyle şeyler yapıyorsunuz ?

benim yaşım 21 hala yapmadım gözünüzü seviyim bak işin ucu kötüye gider filan allahtan sen ucuz kurtulmuşsun ders olsun diğer arkadaşlara naylon şart

Geri