• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hızlı ve öfkelinin yıldızı öldü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yunt1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaz ayından beri hayalini kurduğum belli başlı film serilerinden birisiydi FF7 şimdi Paul Walkersiz hayal bile edemiyorum :(

tanrı rahmet eylesinmi diyelim hayırdır ? olm nasıl insansınız lan kimseyi şu bu diye ayırmayın sığmaz insanlığa isterse ateist olsun o kendi inancı bunu yargılamak sana düşmez
ulan ne cins adamsın müslümansın diye yazıyorum, müslüman olarak ölmeyene rahmet okunmaz.

Son düzenleme:
çok gençti valla onun filmleriyle büyüdük
sırf hristiyan diye 40 yaşında ölmüş iyi iyi zamanı gelmişti mi diyelim hayırdır. 40 yaşında olduğunu biliyorum ama görünüşüne bakarak genç olduğunu söyledim sen devam et insanları ayırmaya :D

sırf hristiyan diye 40 yaşında ölmüş iyi iyi zamanı gelmişti mi diyelim hayırdır. 40 yaşında olduğunu biliyorum ama görünüşüne bakarak genç olduğunu söyledim sen devam et insanları ayırmaya :D

kafan güzelmiş caner kardeş güle güle kullan ben ne yazmışııııım sen neyden bahsediyosun :D

v2yxx.jpg

Geri