• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hobi

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Merhaba arkadaşlar,

Her gün aynı koşuşturma okul-ev-uyuma-kalkış-yine okul çok sıktı beni artık yeni hobiler lazım canımı sıkmayacak yoksa çıldıracam her gün aynı şey :( :( Bas gitara başlamayı düşünüyorum zorlukları neler olabilir ve bunun dışında ev de yapabileceğim hobiler söyler misiniz teşekkürler (16 yaşındayım).

Müzik aletleri en iyi hobi bence, bende almıştım klasik gitar ve saz ama gidemedim kursa duruyor öyle evde kardeşim gitti gitara çocuk çalıo :D 2. olarak film-dizi izleyebilirsin iyi sarıyor. Ve tabiki spor yapabilirsin bırakmadan yaptığım tek şey diyebilirim :) Bu arada biri gelip kalem çevirme derse terlik fırlatıcam :D

Vücut geliştirme, ek yabancı dil öğrenme, mizah-oyun-bilgisayar dergilerini takip etme(penguen,level,pcnet vs..), blog yazma, atıcılık öğrenme (yay)

Kitap oku, şiir yaz :)
Şiir olmaz da kitap okumak olabilir :)

Müzik aletleri en iyi hobi bence, bende almıştım klasik gitar ve saz ama gidemedim kursa duruyor öyle evde kardeşim gitti gitara çocuk çalıo :D 2. olarak film-dizi izleyebilirsin iyi sarıyor. Ve tabiki spor yapabilirsin bırakmadan yaptığım tek şey diyebilirim :) Bu arada biri gelip kalem çevirme derse terlik fırlatıcam :D
Klasik gitarla bas veya elektronun farkı çok ve arkadaşımla grup yapcağımız için(yanlış anlamayın :D ) o elektro ben bas zevkli olacak gibi ve son olarak filmler sıkıyor artık ya başyapıt olmadığı sürece.

Müzik bencede güzel bir seçim olabilir.Zaman alır uğraştırır ama birşeyler öğrenirsin.Zorlukları nedir dersen,öncelikle bir gitar almalısın başlangıç seviyesi amfi,processor veya pedal gibi eklentilerini edinirsen iyi tonlar elde edersin ama kesinlikle kursa gitmende fayda var çünkü tek başına öğrenmen çok çok zordur ve hiçbirşeyde öğrenemeyebilirsin.Müzik dışında evcil hayvan edinebilirsin bakımını yaparsın eğitirsin vakit geçirirsin.

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Vücut geliştirme, ek yabancı dil öğrenme, mizah-oyun-bilgisayar dergilerini takip etme(penguen,level,pcnet vs..), blog yazma, atıcılık öğrenme (yay)
Vücut geliştirme bıraktıktan sonra eski haline dönüyor o yüzden sevmiyorum zaten fitim kendime göre. İspanyolca öğrenmeyi düşünüyorum bu yaz bakalım. Dergileri sevmem :( Blog olabilir , Yay hep istemişimdir ama uygun ortam bulabilirsem o da olur :D
Müzik bencede güzel bir seçim olabilir.Zaman alır uğraştırır ama birşeyler öğrenirsin.Zorlukları nedir dersen,öncelikle bir gitar almalısın başlangıç seviyesi amfi,processor veya pedal gibi eklentilerini edinirsen iyi tonlar elde edersin ama kesinlikle kursa gitmende fayda var çünkü tek başına öğrenmen çok çok zordur ve hiçbirşeyde öğrenemeyebilirsin.Müzik dışında evcil hayvan edinebilirsin bakımını yaparsın eğitirsin vakit geçirirsin.
Arkadaşım elektro çalıyor başlangıç şeylerini öğreticek bana sonrasını internetten derslerden öğrenicem :) :)

Klasik gitarla bas veya elektronun farkı çok ve arkadaşımla grup yapcağımız için(yanlış anlamayın :D ) o elektro ben bas zevkli olacak gibi ve son olarak filmler sıkıyor artık ya başyapıt olmadığı sürece.
Tabi ki çok farklı örnek verdim sadece.Bende bir rock-metal dinleyicisi olarak çalmak isterdim bass veya eloktro :D Film konusunda da şöyle söylim ben çok film izledim ama hala beni etkileyen güzel filmler çıkıyor izlemediğim,fazla film izleyen biri değilse izlenicek çok şey var :)

Bence yaz da geliyor bilgisayar başında 7/24 oturma, git gez dışarlarda temiz hava al. Git denize gir bir şeyler yap işte.

Merhaba arkadaşlar,

Her gün aynı koşuşturma okul-ev-uyuma-kalkış-yine okul çok sıktı beni artık yeni hobiler lazım canımı sıkmayacak yoksa çıldıracam her gün aynı şey :( :( Bas gitara başlamayı düşünüyorum zorlukları neler olabilir ve bunun dışında ev de yapabileceğim hobiler söyler misiniz teşekkürler (16 yaşındayım).

Yorumları okumadım, aynı öneri geldi mi bilmiyorum ama yaşın ideal vücut çalışmanı tavsiye ederim.

Geri