• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hobi

tahta parçası vb şeyleri kesme biçme şekil verme ile uğraş makinasını al gerçekten zevkli bir iş

Herkez fikrini söylüyor nasıl olsa diye önceki yorumları okumadım.

Müzik aleti olarak keman derdim ama sağdan soldan aldığım yorumlar soğuttu beni, bu saatten geç gibisinden. Ama çok severim kemanın melodisini, hepside vivaldi yüzünden <3

Ayriyetten pen spinning başlayabilirsin. Aşırı derecede sarar ver çok hoştur. Bak bir video koyuyorum benim favorimdi bu arkadaş mesela.

Başka aklıma gelmiyor, belki resime merak sararsın. Hayal gücün genişse sabah akşam çizim yapabilirsin. Mesela sana saydıklarımın hepsini yaza erteledim ben. Allah nasip ederse, manga ve oyun karakterlerini hayal gücümle harmanlayıp sabah akşam fan art yapmak istiyorum deli gibi. <3

Yazilim dillerini, kodlamalarini ogrenmeni tavsiye ederim hem ilerde isine yarayabilir.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bununla baŞlayabilirsin :D sonra yaratıcılk ve tecrübe ile gelişmişlerini yapabilirsin :D

Geri