• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Crack Çaşıltırma [Video ve Resim Anlatım]

Normal Client Açıkken Bota Start Bot 2. clienti açarken gelen hata geliyor anlamadım.! xD

BU BOTTA 2 CHAR AÇILABİLİYOR MU ACABAA ????:jil::jil:

Son düzenleme:
bişe diyicem 85 lwim bu levele kadar bu botla kasdım ama çok zorluydu sürekli dc yiyor bunun bir çözümü varmı ?

Bot için teşekkür ederim 77 lv oldum 2 haftadır kullanıyorum fakat oyundaki arkadaşlarımın hepsi virüs var botda crackli sonuçta vs..vs.. şeyler dediler kullanmaanlar çoğunlukta bnde biraz korktum açıkcası, varmıdır öyle bir riski?gerçi siteye güveniyorum yanlış anlaşılma olmasın sakın ama bi sorayım dedim?

biri yardım edebilirmi..crack burdan indirin diyorsunuz o sayfaya gidiyorum link silinmiş.!hmmm

----------

silkroad ın yerini göster :)

arkadaslar ben bota giriyorum güzelde kasıyo hiç fena deil ama 5-10 dk kastıktan sonra dc yiyiyo bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

Kardeş Bi sorunum var bu sadece bnm deyil butun holybot kullanıcılarının sorunu bi çozum bula bilirsen çook seviniriz MAximum Char bottay ken 1 sAAT sonra oda maximum dc yiyor Ben Xp kullanıyorum Windows7 dede aynı hata var nasıl bu dc ye bi formul bulabilir yardımcı olurmusun

----------

En kısa zamanda Cvp yazarsan memnun olurum Simdiden Teşekkurler

Bota giriyorum oyunu açıyorum.Oyuna girdigimde adamın adı üstte çıkmıyo retun fln attım olmadı hala yok.Birde sikilleri ayarladım starta basıyorum bot başlamıyo bulundugum yerdede mob var napmam lazım yardım.

bendede oyuna girdim boota ismim yazdı herşyei ayarladım mob dolu ama attack yok yardım lütfen

H4t4

Holybot craki giriom sonra ebotu açıom dewam çıkıs hatası gelio dewam diom ebot menüsü gelio ıd pw yazıom login diom ebot yok oluo lütfen yardım eder misin

Çift Client Açıldığında 1. Açtığına Dc Veriyor.

Botla çift client açma yöntemi şu şekilde oluyor,yani ben böyle yapıyorum bilmiyorum bunu mu demek istediniz fakat yararı olur ;)
sag altta cıkan yıldız simgesinden sağ tıkla bir bot sayfası acıp client e baglandıktan sonra aynı islemi tekrar yaparak ayrı ayrı isimler adına bottan baglanabilirsiniz.
Bu yöntemle istediginiz kadar client acabilirsiniz.

Beyler yardım lütfen holybot üyelik alamıyorum elinde olan özelden atabilr mi :(

Geri