• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Kasma Alanına Otomatik Gitme [Videolu Anlatım]

arkadaşlar bot clerici seçip divisionu acmıyor hadi ben yapıyorm bu seferde warlock rod u secmıyor . görevleri iptal ettim 10 kere returnlarım köpegı bankaya koydum falan olmadı bi bakın ya

arkadaşlar bot clerici seçip divisionu acmıyor hadi ben yapıyorm bu seferde warlock rod u secmıyor . görevleri iptal ettim 10 kere returnlarım köpegı bankaya koydum falan olmadı bi bakın ya
Buff kısmında divisiondan başka bir buff var mı örnek olarak: Holy Spell gibi?

Jangan Cavede calısmıyor bot dimi? yane scprt yapınca gitmiyor dimi?

Son düzenleme:
Bendeki bot cavelere giriyor fakat Roc'a isinlanmiyor probleme bakar misiniz :hsml:

İyi Tamam Teşşekkürler Yardımcı Oluyorsun Ama Onemli Olan Bu Değil Roc'a Giderken Işınlanmıyo 2-3 Denemeden Sonra Adamın Dibine Kadar Girdim ?

İyi Tamam Teşşekkürler Yardımcı Oluyorsun Ama Onemli Olan Bu Değil Roc'a Giderken Işınlanmıyo 2-3 Denemeden Sonra Adamın Dibine Kadar Girdim ?
Evet.Bu bana da oluyor ama kullanıcıdan kaynak bir şey değil.Arada sırada yapıyor ve bu botun bugu,benim tavsiyem oyundan cıkıp,botu kapatıp tekrar açmanız hala yapıyorsa scripti yeniden yapmanız faydalı olacaktır.Siz sormadan da söyleyeyim bazende potçuda takılıyor ve arka planda "Arrrrgggh script reference" gibi bir hata çıkıyor bu hatadan sonra botun CPU kullanımı artıyor ve oyun kasmaya başlıyor,bu durumda da oyun çıkıp tekrar açıp yine scripti yeniden yapmanız gerekiyor.

Geri