• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Honda Civic FD6 Mugen RR 2011

ProofStriker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
18
g52OyN.jpg
og0OZX.jpg
1yVJk5.jpg

Hayırlı olsun modifiyenin en güzel yakıştığı araç Japonlar bu işi biliyor.

Pek emin olma kardeşim fb7 nin yapılısı fd6 ya bin basar
ZDOMNo.jpg
Emin olmasaydım fb7 alırdım ki sadece görüş açısından değil 2 3 sorun var o yüzden fd6 değişmem ki boşuna efsane kasa dememişler ayrıca modifiye yapmadan yan yana koy bak daha iyi anlarsınn yalıtımı iyileştirmişler fakat 210da kesiciye giriyor o yüzden fd6 şaşmam ki ikiside honda uzatmaya gerek yok zevkler ve renkler tartışılmaz :D.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun ustam :) Seat İbiza alıcam bende kampanya varmış onu beklıyorum ismimi yazdırdım test sürüşünüde yaptım WV ile aynı motor zaten kalitesi biraz daha düşük uygun fiyat şu devirde birikim şart o yüzden fazla modelliye kaçmamak lazım( maddiyatı benim gibi olanlar içindir lafım :D )

Hayırlı olsun ustam :) Seat İbiza alıcam bende kampanya varmış onu beklıyorum ismimi yazdırdım test sürüşünüde yaptım WV ile aynı motor zaten kalitesi biraz daha düşük uygun fiyat şu devirde birikim şart o yüzden fazla modelliye kaçmamak lazım( maddiyatı benim gibi olanlar içindir lafım :D )

Sağol kardeşim fakat Ibiza değilde Leon alsan? Diğer aracimla kaza yaptıktan sonra 2014 ibiza kullanma fırsatım oldu konforu olsun iç döşemesi olsun iyi gelmedi bana yinede siz bilirsiniz tabi Araştırın derim.

Geri