• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hotan Fw [Taktik]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pyrotoxin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hotan savaşında en önemli olan iş her kalede oldugu gibi zamandır belli bir zaman kaleyi savundukdan sonra kalyi bırakmak en mantıklı olanıdır mesale 40dk kaleyi savunmak yeterlidir bence daha sonra kaleyi savunmayı bırakıp kaleyi almalarını saglıcaksınız saldıran guildlerin daha sonra herkez eline cleric rod alıp heal+res yapıp devamlı kuleler vekalbe attack yapması en mantıklısı ölmek sorun deil buffsuz halde sizi yatırmaları zaten imkansız kara res yapılırsa devamlı en iyi savunma olur

Arkadaşım güzel düşünüyorsun. Ancak eksik oldugun çeşitli noktalar var. Örneğin yukarıda bir arkadaşın da söylediği gibi Fortress War için EU sistemi kurmuşsun ancak Ch karakterleri de düşünmen gerekli. Ve sadece 24 kişi ile sınırlandırmışsın ki 16kişi işlev görev kişi oluyor. 16 kişi Benim kendi serverim için konuşuyorum bandit kalesinin kapısını bile kıramaz. :)

Fw hakkında tecrübem yok ama teorik bilgim yeterince var sanırım. Koruyucu takımın anti-taktiği böyle bir saldırıyı önleyecektir ama anlayabilirlerse tabi :)

iyi güzel hoş demişsinde. keşke bu dediklerin savaş ortasında uygulanabilse cidden işe yarar söylemek basit ama uygulamak biraz zor.

çinliler oyunda bana göre saldırıdan çok defansı oluşturuyolar + takım arkadaşına yardımcı olamadıgından takım oyununda yeri yok. Bu yüzden çinli karakterlere kale ile ilgili görevler vermek daha mantıklı eu lar rakiple ilgilenir çinliler de kale ile mantık budur
yeni güncellemeler ile bu değişti :) 2 bard yerine 2 ch tercih ederim bard çabuk ölcek çin ise pq verir ve tank görevi görür

Geri