• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Atma sorunu en aza indirmek..

Bnım 63 Lwl bı charım war oyuna gırdıgım anda i bot calısmayı durdurdu dıyo (win Wista kullanıyorum)
ama bnu baska charlarda yapmıyo neden olabılır lutfen yardım edın ..?

Bnım 63 Lwl bı charım war oyuna gırdıgım anda i bot calısmayı durdurdu dıyo (win Wista kullanıyorum)
ama bnu baska charlarda yapmıyo neden olabılır lutfen yardım edın ..?
çarının envanterinde eventten kazandığın hediyeleri pandoras box silk ile alınmış eşya vs, varsa bankaya koy büyük ihtimal sanırım sorun onda

char 10 dk da dc yedikten sonra ne geregi warki kullanmanın biz afk olmak için kullanıorz bot u :)

kardeş proyu pc ye kurdum sona yanlıslıkla tekrar kurdum proyu pc den kaldırıp tekrar kurayımmı yoksa 2 kere kurdumdie bişey olmazmı?

ah be kardeş ne güzel demişsin loadere gerek yok run client var da onu nasıl yapacağız onu da anlatsan çok sevinirim.teşekkürler

[IKAZ]GameXp ( Sadece Windows Xp kullananlar için PC hızlandırma optimize etme programı)[/IKAZ]
[BILGI]https://www.maxigamerz.com/f398/gamexp-bilgisayarinizi-silkroad-icin-en-iyi-duzeye-getirin-57846/[/BILGI]
[NOT]İbot login olmadan önce Disable Client-->Clientless Kutucuğundaki şareti kaldırın.[/NOT][ACIKLAMA]Çar Açıkken PC bişe indirmeyin mümkünse çarı hideli halde kastırın.[/ACIKLAMA]

[UYARI]Birde Artık ibotta loaderi gerek yok Run Client özelliğini kullanarak girebilirler.[/UYARI]

Yeni ayarlar için aşağıdaki linke bakın.
https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-ayarlar-ayrintili-rehber-72566/

[BILGI]Görev Yöneticisinden İBot ve sRo_client.exe Önceliğini Yüksek yapın[/BILGI]

Yeni bilgiler geldikçe ekliyeceğim dc sorunu ibotta zaten var lütfen bu konuda spam yapmayın.

sa kardeşim.....dc ıle ılgılı senın bı zmanalar sıteye koydugun 4 tane ufak program vardı ve ınanılmaz ıse yarıyordu..ısımlerını hatırlayamıyorum ..pc ye format atarken onları almayı unutmuşum...ilgin ve anlayışın için şimdiden çok teşekkürler......

bişey sormak istiyorum ben ibot için phymediapatcher'i açıyorum custom'u seçerek sonra onaylıyorum hs serveri açıp launch sro diyorum ondan sonra oyun kendiliğinden hideleniyo ben bot'u açıp edx loaderla kendi çarıma giriyorum görüntüsüz olarakda dier çarıma giriyorum girdikten 30saniye sonra oyundan atıyo yardım edebilirmisin.

----------

bişey sormak istiyorum ben ibot için  phymediapatcher'i açıyorum custom'u seçerek sonra onaylıyorum hs serveri açıp launch sro diyorum ondan sonra oyun kendiliğinden hideleniyo ben bot'u açıp edx loaderla kendi çarıma giriyorum görüntüsüz olarakda dier çarıma giriyorum girdikten 30saniye sonra oyundan atıyo yardım edebilirmisin.

bu dc sorununu ortadan direk olarak kldıramıyomuyuz dc sorunu mesela sbot da mbot da yok onlr gibi yapamıorlrmı yha dc yiyorum hmde hemen oyuna girmiyor bos oldugu halde offs :(

Şefim Eline sağlık ama İşe yararmı Bilmem deniyorum :D

Bilgisayarı win7 olanlar ibot ve edxloader 6'yi yönetici olarak ve xp service pack 2 uyumluluğu modunda açsınlar. Fakat runhackshieldi yönetici olarak falan çalıstırmayın ona ellemeyin. Bu arada run hackshieldden sonra actığımız ama giriş yapmadığımız Silkroadı da yönetici olarak çalıstırın ama uyumluluğuna ellemeyin... Bende de aynı hatalar vardı ama bunları yapınca düzeltti.

arkadaşlar bende dc yiyiyodum buffları sildim bottan artık dc vermiyor belki sizdede işe yarar

bide ibotta hs server succesful connected yazısının çıktığına emin olun

Geri