• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot İçin Uyarı Sesleri

saygı duymalıyız ama zorunda değiliz. ve ben orda saygısızlık yapmadım, kendi düşüncemi belirttim seninde dediğin gibi

Arkadaşlar kendi istediğiniz , bilgisayarınızda bulunan bi ses dosyasınıda koyabilirsiniz ve bu çok işe özellikle 7/24 kasanlar için.

Keşke rapid hotfile gibi bilindik bir siteye uplasaydın açılmıyor bende link kırık yada site yasaklı anlamadım :(

Sanırım problem benden kaynaklanıyor 4shared sitesini açmıyor. Firefox kullanıyorm youtube dns si var sayfa yüklenirken hata oluştu diyor alla alla =) Böyle kısa seslerde yokki pc de ekliyeyim return attı diye 4 dk şarkı dinlemeye gerek yok xD

nasıl çalışmıyor?
media playerda oynat sesleri bozukluk olmaması lazım.
eğer botta seçenekleri işaretlediği ve ses dosyasını seçtiğin halde çalışmıyorsa yapıcak bişey yok

ibotun olduğu klasöre ses dosyası at botun ilk penceresinde alarm var orayı aç hangi durumda ses çalmasını istiyorsan onun başına tik koy devamındaki open filedan ses dosyanı seç save setting tıkla tamamdır.

Dedigini yaptım :) yine olmadı :) Neyse teşekkür ederim.

Geri