• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot MegaTools(Warior Buffer&Cleric Buffer&SroHider)

TochiBonito

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
42
*** WarriorBuffer ***

DOWNLOAD

Version : 1.1
iBot : v1.1.20

Program Hakkında ;

iBot WarriorBuffer diğer oyuncuları buflamanızı sağlar. Program yapıldı çünkü iBotta böle bir özellik yok.

Nasıl Kullanılır

ibotwarriorbuffer.png

1. iBot Penceresine istediğiniz isimi girin.
  2. iBot.exe yi gösterin
  3. 1. ve 2. adımı yaptıkdan sonra Load Butonuna Tıklayın.
  4. Bufları Kontrol Edin ve hangi kişiye hangi bufu basmasını istiyorsaız ona göre isimlerini yazın.
  5. Program buff basarken botu durdurabilir/ve tekrar başlatabilir.
  6. Ayarlarınızı Kaydedin
  7. Botu başlatın. !!

Ek Uyarı

- ibotu gizlemeyin eğer gizlerseniz program çalışmaz. ( minimize hale getirebilirsiniz )

*** ClericBuffer ***

DOWNLOAD

Version : 1.1
iBot : v1.1.20

About This Program

iBot ClericBuffer diğer oyuncuları buflamanızı sağlar. Program yapıldı çünkü iBotta böle bir özellik yok.

Nasıl Kullanılır

ibotclericbuffer.png

1. iBot Penceresine istediğiniz isimi girin.
  2. iBot.exe yi gösterin
  3. 1. ve 2. adımı yaptıkdan sonra Load Butonuna Tıklayın.
  4. Bufları Kontrol Edin ve hangi kişiye hangi bufu basmasını istiyorsaız ona göre isimlerini yazın.
  5. Program buff basarken botu durdurabilir/ve tekrar başlatabilir.
  6. Ayarlarınızı Kaydedin
  7. Botu başlatın. !!

Pay Attention

- ibotu gizlemeyin eğer gizlerseniz program çalışmaz. ( minimize hale getirebilirsiniz )

*** SRO Hider ***​

DOWNLOAD
Şuanki Version : 1.0

Program Hakkında

SRO Hider masaüstünüzü temizlemek için ve Silkroad,Run HackShield, ve bazı programları gizlemek için yapılmıştır.

Nasıl Kullanılır

srohider.png

1. Eğer Hackshield gizlemek istiyorsanız Tıklayın > "Hide HackShield"
  2. Eğer Hackshieldi göstermek istiyorsanız Tıklayın > "Show HackShield"
  3. Eğer Silkroad Clientini gizlemek istiyorsanız Tıklayın > "Hide SRO Client"
  4. Eğer Silkroad Clientini Göstermek istiyorsanız Tıklayın > "Show SRO Client"
  5. Eğer başka bir programı gizlemek istiyorsanız title bölümüne ismini yazıp Tıklayın > "Hide"
  6. Eğer başka bir programı göstermek istiyorsanız title bölümüne ismini yazıp Tıklayın >"Show"
VirüsTotal
WarriorBuffer
VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner
ClericBuffer
SroHider

Program bana ait değildir Elitepvpers forumundan Dexee den alıntı yapılmıştır başınıza gelebilcek sorunlardan MaxiGame.org ve ben sorumlu değilimdir. İyi Forumlar

Son düzenleme:
bufflar bittigi an sorunsuz yenılıyor mu ? yada adam olup kalktıgında ?

İndirebilen var mı? Ben mediafiredan indiremiyorum

Geri