• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Quest Done >> 105 Cave SP Kasma Özelliği.

Alexandria North'dan Başlayan Red Caveye Giden Genel Script bunu ilk yere diğerkinide Quest done tıklı olduıktan snraki cıkan yeremi yapçaz

----------

he bide peki bu huntermi thief içinmi geçerli olan şey ?

Alexandria North'dan Başlayan Red Caveye Giden Genel Script bunu ilk yere diğerkinide Quest done tıklı olduıktan snraki cıkan yeremi yapçaz

----------

he bide peki bu huntermi thief içinmi geçerli olan şey ?
konudaki hunter için olan ilk script gidiş 2. si mağaraya girdikden sonra görevleri vermesi için gerekli olan script.

teşekkür ederim türkhan ama yanlıslıkla thief olmusum ben alexdekini hunter sanıp 1 hafta ceza almak istemiorum thief için kordinatlar varsa bana özel mesajla atablirmisiniz byler ?? en önemlisi görev alıp vermesi olan kordinat

Görevi teslim ederken bot hata veriyor. Sebebi nedir.

Kardeşim henüz görev alıp vermeyi deneme şansım olmadı birşey söyleyemeyeceğim. konuda anlatılanları tekrar gözden geçir eksik yaptığın biyer olabilir. bilenler hata almayanlar cevap yazarsa iyi olur.

hata şöyle veriyor yardımcı olursanız sevinirim. Run time error13 hatası veriyor görevi teslim ettikten ve görevi aldıktan sonra içeri gidreken bu hatayı veriyor. Bu hata sanırım ibotta üzerimizde meslek itemi olursa veriyor. Sebebini çözemedim.

evet aynı hatayı bende de verıyor çözümü varsa anlatırmısınız

area yı ne yapacağız scripti yapınca mobların yanında izliyo öyle

thiefler için görevi teslim etme ve görevi alma script in var mı ?
ya da yapabilirmisin ?

area ya hazır script kullananların bir sey yapmasına gerek yok zaten hazır script,te area var

bunları tek not defterimi 2 nof defterinemi yapştırcaz çünki 2 tane seçilmiyor ?

ben metin belgesine yapıştırıyorum new traini görüyor fakat quest doneyi görmüyor ne yapmam lazım

2 not defterine kaydedeceksiniz.

kasmaya giden scripti "load new train script" tıklayarak seçin. Diğer scripti seçmek için önce botun "return to city when" bölümünden altta "quest done execute script" kutusunu işaretleyin sonra "load quest done script" tıklayarak seçin.

herşey tamamda tek sorun var 3 görevide tek seferde nasıl bıraktırcaz her görev bitiminde deil de 3 ü bitince gitsin istiyorm

herşey tamamda tek sorun var 3 görevide tek seferde nasıl bıraktırcaz her görev bitiminde deil de 3 ü bitince gitsin istiyorm

Ne Yazıkki Öyle Bir Şansımız Yok :D Zaten Bence Kötü Olur Çünkü 50 Toplama Görevi PT İyiyse 5DK İçinde Bitiyor 100 Toplama Görevi 15DK Da Anca Bitiyor O Sırada 50 Toplamayı 3 Kere Yapıyorsun Hepsini Vermeye Ayarlarsan Baya Bi SP Açığı Oluyor :)

Geri